w ,

Premiera Przyjaznej Słodyczy na targach Natura Food w Łodzi

Przyjazna Słodycz to ogólnopolski program zainicjowany przez ZT Kruszwica S.A , promujący wyroby cukiernicze odpowiadające najnowszym trendom świadomego odżywiania się. Smakowitości z nowej linii wyrobów cukierniczych będą prezentowane od 14 do 16 października 2011 na IV Dniach Naturalnej Żywności NATURA FOOD w Hali EXPO przez Cukiernię Dybalski (stoisko nr 82).Będą to: torcik adwokatowo-czekoladowy wypieczony na bazie mąki orkiszowej z dodatkiem porzeczki, ciasteczka orkiszowe z mąką orkiszową i ziarnami, szarlotka orkiszowa wzbogacona o mąkę orkiszową i cynamon oraz babka z bakaliami i orzechami. Wszystkie obowiązkowo wypieczone na bazie przyjaznych tłuszczów nieutwardzonych!

Przyjazna Słodycz to wyjątkowe wypieki, które nie tylko dostarczają przyjemności podniebieniu, ale również wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób szukającym wyrobów cukierniczych o wartościowych składnikach. Ciastka sygnowane logo Przyjazna Słodycz są wypiekane na tłuszczach nieutwardzonych i zawierają przyjazne składniki, np.: suszone owoce, pestki dyni, ziarna słonecznika czy orzechy. Przyjazna Słodycz to połączenie tradycyjnego smaku z dbałością o jakość składników ciast i ciasteczek.

Przyjazna Słodycz będzie także towarzyszyć uczestnikom artystycznych warsztatów dla najmłodszych organizowanych w Strefie Dzieci przez Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki ARTCOM 15 i 16 października. Najmłodsi będą się zajadać wartościowymi ciastkami, tworząc prace plastyczne z przypraw, ziół, kaszy i innych produktów spożywczych, lepiąc ciastka z gliny, ucząc się rozpoznawać smaki czy komponując idealne menu. W trzeci dzień targów, w niedzielę (godz. 14.00-16.00), zapraszamy na TARGOWY DESER – SZARLOTKĘ ,którazostanie przygotowana z jabłek pochodzących z łódzkich sadów oraz margaryny bez tłuszczów utwardzonych – podstawowego składnika ciastek Przyjaznej Słodyczy – ufundowanej przez ZT Kruszwica S.A.

***

Więcej informacji udziela:

Monika Tacikowska

Dynamics PR

[email protected]

tel. 502-41-60-65

Avatar photo

Napisane przez Dynamics PR

Sezon grzewczy czas zacząć!

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej EGB Investments S.A.