w

Polska wersja produktów BitDefender dla biznesu

BitDefender®, wielokrotnie nagradzany dostawca innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa, udostępnił polskie wersje oprogramowania przeznaczonego do pracy w sieciach firmowych. Pierwsze produkty, które doczekały się rodzimej wersji, to przeznaczony do ochrony stacji roboczych BitDefender Client Security oraz zabezpieczający serwery plików BitDefender Security for Windows Servers.

Rozwiązania BitDefendera oparte są na docenionych i nagradzanych technologiach. Opracowane zostały specjalnie z myślą o budżecie oraz wymogach małych i średnich firm, integrując ochronę przed złośliwym oprogramowaniem z technologią zdalnego audytowania sieci oraz zarządzania przy użyciu WMI (Windows Management Instrumentation). Dzięki BitDefenderowi administratorzy sieci uzyskują dodatkowy poziom podglądu sieci pod kątem bezpieczeństwa, niezwykle pomocny w identyfikacji i eliminacji luk spowodowanych przez podstępne aplikacje lub konfiguracje systemowe.

Kluczowe korzyści:

  • Automatyczny audyt sieci pozwalający zbierać i przedstawiać w postaci raportów dane dotyczące sprzętu i oprogramowania zainstalowanego na zdalnych komputerach
  • Redukcja kosztów dzięki przyspieszeniu krytycznych zadań administracyjnych
  • Poprawa ogólnego bezpieczeństwa całej sieci w powiązaniu z systemem raportów
  • Uproszczenie zarządzania z wykorzystaniem kreatorów zadań
  • Automatyczna zdalna konfiguracja, instalacja oprogramowania i aktualizacja systemu Windows
  • Wyszukiwanie nieautoryzowanych aplikacji i procesów oraz automatyzacja ich usuwania z sieci
  • Identyfikacja sprzętu i oprogramowania, które nie spełnia minimalnych wymagań dla sieci
  • Minimalizacja wysiłku przy tworzeniu raportów dzięki predefiniowanym i dostosowanym do własnych potrzeb wzorcom.

„Udostępnienie polskich wersji oprogramowania biznesowego potwierdza coraz większe otwarcie rumuńskiego potentata na nasz rynek i stanowi kolejny krok w budowaniu silnej pozycji BitDefendera w Polsce” mówi Marek Markowski, właściciel firmy Marken Systemy Antywirusowe. „Jako Oficjalny Partner BitDefendera, od wielu miesięcy zabiegaliśmy o polonizację rozwiązań dla biznesu, uznając, że ma to fundamentalne znaczenie dla przyszłości naszych wspólnych działań. Tym bardziej cieszymy się z dzisiejszej premiery”

Polskie wersje oprogramowania oraz dokumentację można pobrać ze strony:

BitDefender Client Security 3.5 PL

http://download.bitdefender.com/SMB/Workstation_Security_and_Management/BitDefender_Client_Security/Windows/Current/PL/

BitDefender Security for Windows Servers 3.5 PL

http://download.bitdefender.com/SMB/Windows%20Servers/Current/PL/

***

BitDefender® jest twórcą jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii uznawanego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od czasu powstania w 2001 roku, BitDefender nieustannie podnosi poziom i ustanawia nowe standardy ochrony proaktywnej, stając się innowatorem branży zabezpieczeń przed złośliwym oprogramowaniem. Każdego dnia BitDefender chroni dziesiątki milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie – dając im spokój ducha dzięki świadomości bezpieczeństwa ich cyfrowych doświadczeń. Rozwiązania BitDefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z ponad stu krajów. Więcej informacji na temat BitDefendera i jego produktów można szukać na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.malwarecity.comBitDefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, TrustPort, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.

Avatar photo

Napisane przez Marken

Pokaz kolekcji toreb Sushi na Itaka’s Holiday Party by Moda&Styl

Nowy Adapter Car Fire GT – rozdzielenie mocy