w , ,

Polecane studio EMS w Łodzi

Wraz z rosnącą popularnością treningu EMS, studia EMS są obecne w niemal każdym mieście w Polsce. Zobaczmy, jak takie miejsce mogą znaleźć mieszkańcy Łodzi i które studio EMS w mieście Łódź jest najlepsze.

Trening EMS

Co kryje się pod tajemniczą nazwą „trening EMS”? Trening EMS to rodzaj treningu, który wykonuje się w specjalnym kombinezonie połączonym z dedykowanym mu urządzeniem. Kombinezon wyposażony jest w elektrody umiejscowione w odpowiednich obszarach. Wysyłają one impulsy elektryczne, które stymulują mięśnie i przez to zwiększają efektywność ich pracy. Kombinezon jest sparowany z dedykowanym mu urządzeniem, na którym można m.in. sprawdzać pracę poszczególnych partii ciała, zmieniać siłę impulsów czy kontrolować przebieg treningu. Obsługą maszyny zajmuje się trener, który przez cały trening EMS czuwa nad jego poprawnym przebiegiem.

Trening EMS jest ceniony szczególnie za to, że trwa bardzo krótko i można dzięki niemu uzyskać niesamowite efekty. Aby stać się posiadaczem wymarzonej sylwetki nie trzeba spędzać długich godzin na siłowni, wystarczy jeden raz w tygodniu przyjść na trening EMS, który trwa 20-30 minut. Dzięki EMS można m.in. poprawić swoją kondycję, zwiększyć siłę oraz poprawić wygląd.

Studio EMS Łódź – jak znaleźć?

Osoby z Łodzi i okolice, chcące rozpocząć swoją przygodę z EMS często szukają studia do ćwiczeń w Internecie. Wpisują do wyszukiwarki hasła typu: „studio EMS Łódź”, „trening EMS w Łodzi”, „trening próbny EMS Łódź”, „cena za trening EMS Łódź”. To dobry sposób, jednak należy uważać i dokładnie prześledzić oferty wyszukiwanych firm, aby sprawdzić, czy posiadają one wszystkie niezbędne uprawnienia do świadczenia tego typu usług.

Najlepsze studio EMS Łódź – jakie to?

Jednym z najlepszych miejsc w Łodzi, w którym można odbyć trening EMS jest studio Perfect EMS. To doskonałe miejsce zarówno dla osób, które nigdy nie korzystały z takich usług, jak i dla tych, które posiadają już doświadczenie w tym temacie. Każdy trening EMS w tym studio odbywa się razem z wykwalifikowanym trenerem, który posiada wiedzę i doświadczenie, co pozwala na poprawne i efektywne przeprowadzenie sesji treningowej. Kadra trenerska w studio Perfect Ems to trenerzy, którzy ukończyli certyfikowane akademie EMS.

Treningi w Perfect EMS odbywają się na najlepszych urządzeniach EMS – Miha Bodytec II. Spełniają one restrykcyjne normy bezpieczeństwa i posiadają odpowiedni certyfikat FDA dla wyrobów medycznych. Osoby zainteresowane treningiem w Perfect EMS powinny odwiedzić stronę www studia – PerfectEMS.pl. Można tam znaleźć różne przydatne informację, takie jak np. cena za trening EMS.

PerfectEMS.pl – dla kogo?

Studio EMS w Łodzi działające pod marką Perfect EMS to idealne miejsce dla każdej osoby, która chce zadbać o swoje zdrowie i wygląd. W zależności od potrzeb klienta, doświadczony trener przygotuje indywidualny plan treningowy, dzięki któremu trenujący będzie mógł osiągnąć swoje cele. Trening EMS może być wykonywany niezależnie od wieku czy umiejętności sportowych. Ze względu na to, iż podczas treningu EMS nie wykorzystuje się dużego obciążenia, jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które z powodu chorych stawów lub chorego kręgosłupa nie mogą wykonywać tradycyjnych ćwiczeń z ciężarami. Oprócz tego, to, że trening EMS trwa dosłownie 20-30 min, sprawia, że jest to doskonałe wyjście dla tych, którzy mimo niewielkiej ilości wolnego czasu, chcą zadbać o swoją sylwetkę.

Cena za trening EMS

Wiele osób może się zastanawiać – jaka jest cena za trening EMS? Czy skoro ten rodzaj aktywności przynosi tak niesamowite rezultaty, to czy cena za trening EMS jest bardzo wysoka? Niekoniecznie, ceny za trening EMS rozpoczynają się od około 100. W cenę wchodzi udostępnienie kombinezonu i sprzętu oraz opieka trenerska. Jest to zatem podobny koszt co jedno spotkanie z trenerem personalnym na tradycyjnej siłowni.

Dla części osób cena za trening EMS może wydawać się duża (w końcu to ponad 100 zł za 20 minut ćwiczeń), jednak biorąc pod uwagę, co się do niej wlicza oraz to, jakie efekty daje trening EMS, to koszt nie wydaje się odczuwalny. Co ciekawe, wiele miejsc, w których można odbyć trening EMS ma swojej ofercie trening próbny EMS. Jest to pierwszy trening EMS, którego koszt jest zwykle dużo niszy niż standardowa cena za trening EMS. Podczas takiej sesji można na własnej skórze sprawdzić, czy taka forma aktywności nam odpowiada.

Trening próbny można również odbyć w studio EMS – Perfect EMS w Łodzi.

Napisane przez Perfect EMS

I zdalnie, i w biurze. Co zrobić, aby praca w modelu hybrydowym była naprawdę efektywna?

NOWOCZESNA CEBULKA – OPTYMALNE ROZWIĄZANIE NA JESIEŃ I ZIMĘ OD MARKI ROYAL ROBBINS