w , ,

Pokaz strojów marki Simple na Lotnisku Chopina

Pokaz odbył się w niedostępnym jeszcze dla pasażerów nowym pirsie centralnym Terminala A. Modelki prezentowały kolekcję spacerując po najdłuższym w Polsce, 110-metrowym wybiegu, którego częścią były ruchome chodniki.

Cała impreza utrzymana była w charakterze podróży lotniczej. Goście otrzymywali zaproszenia w formie biletu lotniczego, a do pirsu wchodzili przez rękaw pomostu pasażerskiego. Kolekcja komentowana była przez system nagłośnienia lotniskowego, a dodatkowe informacje wyświetlane były na tablicach informacyjnych FIS.  Pokazowi ubrań marki Simple towarzyszył pokaz ubiorów personelu pokładowego kilku linii lotniczych operujących na Lotnisku Chopina.

Na żywo pokaz obejrzała grupa 400 zaproszonych gości. Wśród nich znani polscy aktorzy, modelki, dziennikarze, m.in. Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Dorota Gardias, Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Łukasz Garlicki. Fani lotniska mogli oglądać pokaz dzięki transmisji online zorganizowanej na Facebooku.

Szukaliśmy pomysłu na niestandardowe zaprezentowanie nowego pirsu – mówi Radosław Żuk, dyrektor Biura PR Lotniska Chopina. – Uznaliśmy, że jego przestrzeń doskonale nadawałyby się na organizację pokazu mody. Firma SIMPLE zgodziła się zorganizować prezentację swojej nowej kolekcji i uważamy, że to był strzał w dziesiątkę. Pirs lotniska w tak niezwykłej oprawie prezentował się imponująco – dodaje Radosław Żuk.

Oficjalne otwarcie nowego pirsu dla pasażerów planowane jest pod koniec lipca.

Avatar photo

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Elektryzująca instalacja pomoże chronić środowisko na Lotnisku Chopina

Meritum Bank wśród klientów GetResponse