w

„POD JABŁONIĄ” – NOWA SERIA FILMÓW ORAZ PREMIEROWY SEZON SERIALU „ŚLEDZTWO PROWADZI WATZMANN” W ROMANCE TV

ARD WATZMANN ERMITTELT III. STAFFEL, FOLGE 29, "Martha Hari", am Mittwoch (02.11.22) um 18:50 Uhr im ERSTEN. Sophia Strasser (Katharina Leonore Goebel, r.) und Jerry Paulsen (Peter Marton, M.) befragen die Zeugin Dani Sturm (Emily Schmeller, r.). © ARD/Lucky Bird Pictures/Savoy Film Productions, honorarfrei - Verwendung gemäß der AGB im engen inhaltlichen, redaktionellen Zusammenhang mit genannter ARD-Sendung bei Nennung "Bild: ARD/Lucky Bird Pictures/Savoy Film Productions" (S2). ARD-Programmdirektion/Bildredaktion, [email protected]

Romance TV zaprasza na dwa premierowe filmy nowej serii „Pod Jabłonią”. Tym razem bohaterkami są trzy skrajnie różne kobiety, które los sprowadził pod jeden dach. Na widzów czeka z pewnością wiele emocji i wzruszających historii. Na premiery stacja zaprasza w dwie środy 15 i 22 listopada o godz. 20:00. Również w listopadzie na antenie zagoszczą nowe odcinki serialu kryminalnego „Śledztwo prowadzi Watzmann”. 5 sezon Romance TV wyemituje od 21 listopada o g. 17:55.

„Pod jabłonią” – nowa seria – premiery w środy, 15 i 22 listopada, g. 20:00

„Pod jabłonią” to nowa, urokliwa seria, w której można zobaczyć, jakim się jest! Chodzi o trzy kobiety, które nie mogłyby jeszcze bardziej się od siebie różnić, a są to wdowa Frieda, cieśla Tinka i konserwatorka zabytków Jasmin. Zbieg okoliczności sprawia, że zamieszkują pod jednym dachem, a tam oczywiście może zdarzyć się wszystko. „Pod jabłonią – Uwaga! Grozi złamaniem”, premiera, w środę, 15 listopada o g. 20:00 oraz „Pod Jabłonią – wszystko płynie” – premiera również w środę 22 listopada o g. 20:00.

„Śledztwo prowadzi Watzmann” – premiera 5 sezonu – wtorek, 21 listopada, g. 17:55

Od 1 listopada na antenie Romance TV zagości ponownie jeden z ulubionych seriali kryminalnych widzów – „Śledztwo prowadzi Watzmann”. Od początku miesiąca w każdy dzień tygodnia, od poniedziałku do piątku o g. 17:55 stacja zaprasza na reemisję znanych już odcinków, zaś od 21 listopada pokazane będą premierowe odcinki (w Polsce 5 sezon). Co czeka na widzów? Beissl otrzymuje informację o zwłokach leżących na brzegu rzeki. Od lekarki sądowej dowiaduje się, że martwy bloger padł ofiarą napaści. Zabójcę interesował laptop zabitego. Czy był to motyw?

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

Wielkie otwarcie Noli Studios w Warszawie

Wyniki finansowe Grupy: Kuehne+Nagel osiąga dobre wyniki w trzecim kwartale 2023 r.