w

Po panele i drzwi najwyższej jakości najlepiej do sklepów RuckZuck

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty firmy Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Od lipca br. sklepy RuckZuck będą, poza autoryzowanymi punktami sprzedaży, jedynymi, w których znajdziemy kilkanaście ekskluzywnych kolekcji skrzydeł drzwiowych wewnętrznych producenta.

– Każda z proponowanych przez nas kolekcji podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych to gwarancja najwyższej jakości. Klienci znajdą u nas zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i nowoczesne, a także niespotykane i wyszukane, a w podjęciu decyzji chętnie i fachowo pomogą specjaliści. Nasza oferta produktowa i usługowa jest zawsze z najwyższej półki – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy RuckZuck.

Najwyższa jakość i szeroka oferta – ponad 150 wzorów podłóg i ponad 30 kolekcji drzwi wewnętrznych – to wyróżniki sklepów RuckZuck. Zdaniem ekspertów sieci na szczególną uwagę ceniących produkty wysokiej klasy zasługują dwie kolekcje skrzydeł drzwiowych: Tetyda i Discovery firmy Classen. Tetyda to pięćodpornych na ścieranie i zarysowanie, eleganckich modeli drzwi w siedmiu dekorach, różniących się od siebie ilością przeszkleń. Polecane do wnętrz nowoczesnych, jednak niepozbawionych klasycznego charakteru.

Kolekcja skrzydeł drzwiowych Discovery to z kolei nowocześnie zaprojektowane drzwi uzupełniające linię paneli podłogowych o tej samej nazwie. Składa się z sześciu podstawowych modeli, których charakterystycznymi elementami ozdobnymi są poziome listwy aluminiowe zlicowane z powierzchnią skrzydła, równomiernie rozłożone na całej powierzchni drzwi lub w poszczególnych częściach. Listwy, w połączeniu z bezpieczną szybą mleczną nadają drzwiom nowoczesny charakter i doskonale pasują do wnętrz urządzonych z rozmachem. 

Spośród dostępnych w salonach RuckZuck kolekcji paneli podłogowych, jedną z najbardziej ekskluzywnych marek na rynku tworzy Wiparquet.Z siedmiu stylowych kolekcji desekpodłogowych, aż sześć zawiera wyłącznie dębowe wzory, które dobrze sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od koloru ścian i aranżacji.

– Przekonujemy klientów, że warto kupować produkty najwyższej jakości nawet, gdy oznacza to nieco większy wydatek. Jeśli jednak chcemy mieć pewność, że wybrane przez nas materiały będą nam służyły przez długie lata – inwestycja w wysokiej klasy produkty jest najlepszą opcją – dodaje Katarzyna Śliwińska. – Zgodnie z zasadą „drożej czyli taniej”, jeśli teraz wybierzemy asortyment z wyższej półki, w przyszłości unikniemy dodatkowych kosztów.     

Sklepy RuckZuck systematycznie poszerzają swoją ofertę. Tylko w tym roku asortyment sklepów powiększył się o 10kolekcji paneli podłogowych oraz o pięć kolekcji skrzydeł drzwiowych wewnętrznych.

# # #

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Niemcy, Polska, Czechy, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Węgry i Rumunia.

Podstawową ofertę punktów Sieci RuckZuck stanowią podłogi panelowe oraz drzwi. Istotnym elementem oferty są także wszelkie towary oraz akcesoria uzupełniające asortyment podstawowy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.pl

Topnieją wolne powierzchnie biurowe

Nielegalne oprogramowanie zagraża Twojej firmie