w

Pierwsze urodziny NEWSFix Magazine

Przez ostatnie dwanaście miesięcy nasi czytelnicy bardzo chętnie dzielili się z nami swoimi uwagami i sugestiami, co spowodowało, że wkrótce doczekają się nowej odsłony magazynu. Nowa szata graficzna, nowe kategorie tematyczne, poszerzone o informacje z biznesu, motoryzacji, sportu to tylko przedsmak tego, co będzie można znaleźć na stronie www.newsfix.pl.

Pierwszy rok był bardzo ważnym etapem dla działu oprogramowania. Etap ten miał pomóc określić nam styl, którym podąży nasz magazyn. Przez cały okres istnienia bacznie przyglądaliśmy się wymaganiom stawianym przez naszych czytelników, analizowaliśmy statystyki, które pomogły nam wyłonić oblegane przez was działy, tematyki, artykuły, ich zależności oraz ergonomię. W naszych głowach pojawiały się miliony różnych pomysłów, jednak bywały momenty, w których ciężko było nam podjąć jednomyślną decyzję. Wtedy główną rolę odgrywaliście właśnie Wy! Poprzez wasz udział w naszych ankietach mogliśmy znacznie precyzyjniej określić wasze wymagania oraz nurt, którym podążamy. Kiedy koncepcja została ostatecznie zatwierdzona ruszyliśmy z pracami. Wiele funkcjonalności zostało wprowadzonych do obecnej szaty graficznej, część została tylko przetestowana i przeniesiona na nowy design, a niektóre wycofane. Wszystko jednak miało na celu stworzenie nowego, wygodnego i ergonomicznego wyglądu, który już niebawem opublikujemy – mówi dyr. działu oprogramowania.

Prawdziwą perełką jednak będzie nowy portal społecznościowy “MEETFix”, którego nazwę wybrali nasi wierni fani. Umożliwi on łatwe i proste komunikowanie się ze znajomymi, dodawanie zdjęć, blogów, komentarzy, czatowanie. Lista dodatkowych funkcji wciąż jest otwarta, a znając naszych czytelników, szybko zapełni się nowymi propozycjami.

A czego my sobie życzymy z okazji urodzin? Niewiele: więcej fanów, więcej pomysłów i ładnej pogody!

Kontakt dla mediów:
Michał Szymczak michal.szymczak[@]newsfix.pl

Avatar photo

Napisane przez Szymczak Michał

Firma DCB uczestnikiem II Forum Najemców Centrów Handlowych

Kryształowe Godło dla Pyralgina. Marka godna zaufania