w

Patrycja Curyło z Gamescape opowie o gamifikacji podczas Forum Turystyki w Krakowie

W czwartek, 26 października br. w Krakowie, w pałacu Krzysztofory odbędzie się Forum Turystyki. Współwłaścicielka Gamescape Patrycja Curyło w debacie, która będzie miała miejsce podczas wydarzenia, opowie o gamifikacji w kontekście zrównoważonej turystyki. Organizatorem przedsięwzięcia jest Miasto Kraków.

Uczestnicy tegorocznego spotkania będą rozmawiać o zrównoważonej turystyce, a także o aktualnym stanie ruchu turystycznego w Krakowie oraz ofercie kulturalnej i sportowej.  Szczególnym punktem programu Forum Turystyki będzie debata pt. „Szyte na miarę. Czy jesteśmy gotowi na wspólne projekty?” poświęcona możliwościom współpracy oraz przyszłości i gotowości branży turystycznej na nowe trendy i współdziałanie. O gamifikacji – branży, światowym trendzie i jej możliwościach w turystyce opowie podczas debaty Patrycja Curyło – CEO i ekspertka ds. gamifikacji
z Gamescape w Krakowie.

„Gamifikacja to potężne narzędzie, które z powodzeniem można wykorzystać do stworzenia niepowtarzalnego doświadczenia turystycznego w myśl idei turystyki kreatywnej czy tzw. smart turystyki. To także światowy trend, który zaczyna odgrywać dużą rolę w budowaniu doświadczeń użytkownika, odbiorcy, gościa czy turysty – kreuje sposób poznawania dziedzictwa materialnego i niematerialnego, odkrywania nowych miejsc i przeżywania niezapomnianych chwil.  W Polsce widzimy, jak rośnie zainteresowanie tym tematem i cieszy nas, że trend i jego potencjał został dostrzeżony przez kluczowych przedstawicieli branży w Krakowie.” – mówi Patrycja Curyło.

Forum rozpocznie się o godzinie 10:00 uroczystym otwarciem przez pana Jacka Majchrowskiego, prezydenta Krakowa. W wydarzeniu będą uczestniczyli przedstawiciele krakowskiego rynku turystycznego, uczelni wyższych, samorządu, instytucji kulturalnych. Podczas spotkania zostanie wręczone wyróżnienie Honoris Gratia oraz nagroda Kreatora Krakowskiej Turystyki. 

Załączniki

Napisane przez Gamescape

“Ciche odejście” – czyli o krok przed wypaleniem zawodowym

W polskim sektorze MŚP najwięcej jest dojrzałych firm, 11% to niemowlaki, a 15% przedsiębiorców jeszcze studiuje