w , ,

Panda Cloud Antivirus w nowej wersji 1.5

Firma Panda Security, lider zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, wprowadziła nową wersję usługi Panda Cloud Antivirus 1.5, która jest wydajniejsza oraz zawiera nowe funkcje zasugerowane przez społeczność użytkowników produktu. Od wprowadzenia programu w 2009 roku miliony użytkowników na świecie korzystają z wielokrotnie nagradzanej, bezpłatnej ochrony antywirusowej przy minimalnym zużyciu zasobów komputera, którą Panda Cloud Antivirus zapewnia za pomocą technologii Kolektywnej Inteligencji.

„Celem oprogramowania Panda Cloud Antivirus jest zapewnienie maksymalnej ochrony komputera przy minimalnym wpływie na jego wydajność” – powiedział Pedro Bustamante, starszy doradca ds. badań i rozwoju w Panda Security. „Dzięki cennym uwagom naszej aktywnej społeczności użytkowników po raz kolejny udoskonaliliśmy ten produkt. Będziemy nadal słuchać opinii naszych użytkowników, aby utrzymać reputację Panda Cloud Antivirus jako najbardziej zaawansowanego, bezpłatnego rozwiązania antywirusowego dostępnego na rynku”.

Panda Cloud Antivirus 1.5 jest dostępny do pobrania w edycji bezpłatnej i w wersji Pro, która oferuje wsparcie techniczne w wielu językach przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, analizę behawioralną oraz automatyczną szczepionkę USB w cenie 29 USD. Obecni użytkownicy programu otrzymują możliwość automatycznej aktualizacji do wersji 1.5, a nowi użytkownicy mogą pobrać oprogramowanie ze strony www.cloudantivirus.com/en/.

Nowe funkcje Panda Cloud Antivirus w wersji 1.5 bezpłatnej i Pro to:

  • Przyspieszony moduł skanujący;
  • Ograniczenie zużycia zasobów komputera dzięki udoskonaleniom funkcji skanowania w tle;
  • Nowe zaawansowane opcje konfiguracji, które umożliwiają wykluczanie plików według rozszerzeń, potencjalnie niechcianych programów i innych;
  • Nowy monitor aktywności pokazujący takie informacje jak szczegóły skanowanego pliku i wykryte wcześniej wirusy.

Rdzeń rozwiązania Panda Cloud Antivirus stanowi Kolektywna Inteligencja, opatentowana przez firmę Panda Security technologia skanowania w chmurze, która automatycznie gromadzi i przetwarza miliony próbek złośliwych kodów. W ostatnich testach porównawczych AV-Test.org i AV-Comparatives.org, sprawdzających skuteczność wykrywania i ochrony, Panda Security stale plasuje się wśród wiodących rozwiązań zabezpieczających.

Więcej informacji na stronie www.cloudantivirus.com/en/ oraz w serwisach Twitteri Facebook

*          *          *

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 61 oddziałów na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii. W ramach polityki społecznej odpowiedzialności biznesu Panda Security współpracuje z ruchem Olimpiady Specjalne, WWF i fundacją Invest for Children.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

Znajdź Panda Security w serwisach Twitter: http://twitter.com/Panda_Security i Facebook: http://www.facebook.com/panda.antywirus.

 

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
[email protected]
tel. 42 209 17 45

http://www.studioprowokacja.pl/

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Nowe trójwymiarowe Baby-G

„Akcja Siemanko – aby czerpać przyjemność z jazdy”