w

On Board PR dla Termisilu

W ramach umowy On Board PR Ecco Network będzie odpowiedzialny za całość komunikacji zewnętrznej firmy oraz prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych. Do zadań agencji należy bieżąca obsługa w zakresie public relations, budowa i umacnianie wizerunku firmy jako lidera rynku oraz PR produktów. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Za realizację działań z ramienia On Board PR Ecco Network odpowiedzialna jest Beata Napiórkowska – Milewicz, Project Leader z działu kierowanego przez Dorotę Ciszek.

Termisil Huta Szkła Wołomin S.A., istniejąca od 1905 roku, jest jedyną w Polsce i jedną z dwóch hut w Europie Środkowej i Wschodniej wytwarzających szkło żaroodporne (borowo-krzemowe), . Spółka posiada własną, zastrzeżoną markę szkła TERMISIL, produkowanego według technologii, opracowanej w trakcie wieloletniej działalności. Szkło borowo-krzemowe ma zastosowanie w przemyśle AGD, laboratoryjnym, chemicznym, oświetleniowym, medycznym i innych.

Firma łączy ponad 100-letnią tradycję z najnowocześniejszymi na świecie technologiami produkcji. Marka TERMISIL jest znana w 40 krajach, między innymi w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Francji i Rosji. Klienci doceniają jakość produktów, innowacyjne pomysły i oryginalne wzornictwo, a huta systematycznie zwiększa produkcję, by realizować wszystkie zamówienia. Termisil Huta Szkła Wołomin dąży do uzyskania pozycji światowego lidera w produkcji szkła żaroodpornego.

On Board PR Ecco Network (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Jest laureatem nagrody Impactor 2009 dla najbardziej podziwianej agencji PR w Polsce. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych  i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej m.in. agencję reklamową San Markos (www.sanmarkos.pl) i agencję interaktywną Think Kong (www.thinkkong.pl).

Dodatkowych informacji udziela:
Dariusz Chrzanowski
On Board Public Relations Sp. z o.o.,
ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
tel.(+48 22) 321-51-00,
e- mail: [email protected]

Avatar photo

Napisane przez On Board PR

Euler Hermes będzie monitorować należności LexisNexis

Plaża Gotyku w Toruniu