w ,

Oferowane przez Alfavox rozwiązania Verint wzbudzają zainteresowanie rynku

Od kilku lat rozwiązania WFO oraz WFM firmy Verint cieszą się zainteresowaniem na rynkach całego świata, w tym Europy Zachodniej, gdzie już dawno doceniono wartość i odkryto koszt pracownika. Rozwiązania WFO skutecznie pomagają zoptymalizować procesy w contact center, zaplanować właściwą obsadę, a w konsekwencji obniżyć koszty i podnieść konkurencyjność usług świadczonych przez contact center.

Obserwując rynek, mogę stwierdzić, że już wkrótce utrzymanie konkurencyjnych cen przy wysokiej jakości usług będzie możliwe wyłącznie w contact center stosujących rozwiązania klasy WFO. Organizacje nieposiadające tego typu systemów wspomagających będą się borykać z coraz większymi problemami związanymi bezpośrednio z kosztami pracy, zatrudnieniem i czasem obsługi procesów – komentuje Janusz Tomiczek, prezes Alfavox.

Rozwiązania Verint, światowego lidera w zakresie systemów wspomagających dla contact center, oferowane przez Alfavox, optymalizują wykorzystanie siły roboczej. Zostały zaprojektowane specjalnie dla środowisk call center z rozbudowanym obszarem back-office, a ich główne funkcje dotyczą optymalizacji  procesów związanych z obsługą klienta.

Wiele firm nie docenia wpływu optymalizacji procesów w obszarze call center oraz w działach back-office na wydajność całego przedsiębiorstwa. Mimo że realizacją zamówień, przetwarzaniem aplikacji i transakcji, obsługą rachunków, reklamacjami czy ściąganiem należności mogą się zajmować różne działy, nieefektywność jednego z nich często oddziałuje na pozostałe – mówi Janusz Tomiczek. – Oferujemy naszym klientom gotowe rozwiązania, sprawdzone w contact center na całym świecie. Wiemy, że pomogą im w zwiększeniu wydajności, zatrzymaniu pracowników oraz podniesieniu poziomu obsługi klientów.

Avatar photo

Napisane przez Symetria PR

Pasażerze, poznaj swoje prawa

Szlak Renasansu w Małopolsce na zamkach