w

NOWY SEZON „GÓRSKIEGO LEKARZA” OD 4 WRZEŚNIA W ROMANCE TV!

Auch in der neuen Staffel kann sich Dr. Martin Gruber (Hans Sigl, m.) auf Lilli (Ronja Forcher, r.), Lisbeth (Monika Baumgartner, r.), Hans (Heiko Ruprecht) und Linn (Andrea Gerhard) verlassen.

Ukochany serial widzów powraca na antenę Romance TV! Od 4 września najnowsze przygody Martina Grubera (Hans Sigl) i jego bliskich śledzić będzie można w najnowszym, 16. sezonie „Górskiego lekarza”. Emisje premierowych odcinków Romance TV pokaże od poniedziałku do piątku o godz. 11:25 i 21:55.  

Po długiej przerwie, Martin Gruber wraca do pracy, gdzie nowy przypadek choroby pacjenta, pozwala lekarzowi na oderwanie się od prywatnych problemów.

Co czeka widzów na początku sezonu?

W pierwszym odcinku, hodowca owiec Alois Bachmeier cierpi na demencję po zawale serca, a jego wnuczka Josephine chce zaopiekować się nim i gospodarstwem. Kiedy u jej matki Karin nagle pojawiają się objawy, Martin Gruber stara się znaleźć przyczynę, czy choroba może być dziedziczna? Anne zaginęła po zerwaniu, a asystent lekarza Linn wspiera Hansa w Gruberhof. Lilli oświadcza ojcom, że odbędzie staż w klinice. Lisbeth i Hans również muszą patrzeć w przyszłość. Martin stara się pogodzić z odejściem Anne i faktem, że jego syn Johann mieszka w USA z Franziską.

W drugim odcinku sezonu, Martin Gruber martwi się o pasjonata kolarstwa górskiego Felixa Dreiera, który odmawia przeprowadzenia ważnej operacji. Ale wtedy Felix poznaje ambitną doktorantkę Livię Pavel. W „Wilden Kaiser” oboje wydają się być sobą zafascynowali. Jednak Livia wycofuje się, ponieważ wydaje jej się, że w jej świecie nie ma miejsca dla Felixa. Jednocześnie wewnętrzny niepokój Martina narasta od czasu ponownego pojawienia się Rolfa i Caro Pflugerów. Lilli spotyka w szpitalu dziadka i ciotkę. Chociaż Martin i jego brat Hans zgadzają się, że chcą nadal trzymać Pflugerów na dystans, zainteresowanie Lilli rodziną jej zmarłej matki rośnie.

 

„Gorski lekarz” – premiera odcinka od pon. do pt. – 11:25 i 21:55 (ten sam premierowy odcinek) w Romance TV.

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

Wskazówki Trenerjazdy.pl: bezpieczna jazda na autostradzie i drodze ekspresowej

Jak w szumie informacyjnym znaleźć odpowiednie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci?