w

Nowy salon kosmetyczny Denique w CH Targówek

Denique to dynamicznie rozwijająca się sieć salonów piękności w Polsce. Swoim klientom  zapewnia najwyższą jakość usług oraz fachową, miłą obsługę.

Salon Denique zajmuje 120,2 m2. powierzchni Galerii. Przytulny a jednocześnie nowoczesny wystrój wnętrza pozwoli klientom na prawdziwy relaks po trudach dnia codziennego. W bogatej ofercie Denique salonu znajdują się między innymi następujące usługi: fryzjerstwo damskie i męskie, kosmetyka twarzy i ciała, manikiur, pedikiur, zabiegi wyszczuplające, ujędrniające, fotoodmładzanie, masaż, solarium.

Od poniedziałku do soboty Salon Denique będzie otwarty w godzinach 9:00 – 21.00 i w niedzielę od 9.00 do 20.00.

Centrum handlowe Targówek  jest największym obiektem rozrywkowo-handlowym prawobrzeżnej Warszawy, oferującym ponad 140 markowych sklepów, wiele punktów usługowych i gastronomicznych (kawiarnie, restauracje). Galeria mieści się przy trasie Toruńskiej, w sąsiedztwie jednego z największych kompleksów handlowych znajdujących się w Warszawie. Do dyspozycji naszych Klientów dostępnych jest 2000 miejsc parkingowych. Centrum w pełni dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Avatar photo

Napisane przez Wawer Hubert

Gdzie i za ile kupisz od dewelopera?

Bezpieczeństwo sieci WiFi w Polsce 2010/2011: Trójmiasto