w

Night&Light Golf Tournament by Lena Lighting, czyli wyjątkowe spotkanie z architektami

Nocny turniej golfowy powoli wrasta w tradycję marki Lena Lighting. Wielkopolski producent innowacyjnych systemów oświetleniowych już po raz drugi zorganizował spotkanie z architektami połączone z grą w golfa nocą. Międzynarodowy Dzień Światła stał się niezwykłą okazją do rozmów o trendach w świecie designu, technologii oraz oświetlenia.

Night&Light Golf Tournament by Lena Lighting to wydarzenie, które łączy w sobie pasję, pozytywną energię i wspaniałe doświadczenia. Turniej golfowy organizowany przez Lena Lighting z okazji Międzynarodowego Dnia Światła jest platformą dla rozmów o inspiracjach i nowych możliwościach w branży oświetleniowej. Zaproszeni architekci i konstruktorzy zyskują szansę, aby pomówić o najnowszych trendach. A wszystko to we wspaniałym otoczeniu oraz podczas gry w golfa. Nocny turniej golfowy Lena Lighting odbył się 20 maja 2023 roku na Rosa Private Golf Club.

To kolejna edycja naszego nocnego turnieju Night&Light Golf Tournament by Lena Lighting, którą uświetniła obecność wyjątkowych gości. Wydarzenie stało się doskonałym pretekstem do spotkania się i wymiany spostrzeżeń, obserwacji, doświadczeń w obszarze branży oświetleniowej oraz architektonicznej, w miłej atmosferze. – mówi Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu z Lena Lighting. – Bardzo cieszy nas wysoka frekwencja wśród naszych gości i ich radość z wizyty na jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce. – dodaje.

Podczas turnieju Night&Light Golf Tournament by Lena Lighting wystąpiła projektantka Dorota Koziara, która wraz z Lena Lighting stworzyła pierwszą w portfolio marki kolekcję Messaggio zawierającą lampy wiszące, stojące oraz kinkiety. Designerka opowiedziała o swoim projekcie, tym, co ją inspirowało oraz odbiorze Messaggio przez media na całym świecie. Wspomniała również o szerokich możliwościach aranżacyjnych oraz zarządzania światłem, jakie zapewnia kolekcja. Zastosowano w niej bowiem innowacyjne systemy DALI oraz ClueIn od Lena Lighting.

Turniej nocny rozpoczął się tuż po godzinie 22:00. Uczestnicy wydarzenia chętnie sięgali po kije golfowe i świecące piłki, które pomagały w ich namierzaniu po zmroku. Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje, a zwycięzcy otrzymali wyjątkowe upominki.

Napisane przez V5Group

Wraca moda na wybielanie zębów

Branżowy Barometr EFL na II kwartał 2023 Już 3 na 4 firmy handlowe odczuwają negatywny wpływ inflacji na biznes