w

Niezbędnik dla zespołu biurowego – nowy peryferyjny bizhub C25

Zostało zaprojektowane z myślą o otoczeniu, w którym niezbędne jest wszechstronne rozwiązanie do przetwarzania faktur, zapytań, zleceń, dowodów dostawy i podobnych dokumentów.

Bizhub C25 poradzi sobie z obsługą wszystkich rodzajów codziennej korespondencji biurowej w formacie A4. Jego kompaktowe wymiary i niewielka waga czynią z niego idealne rozwiązanie MFP, które jest zawsze pod ręką. Wygodna i czytelna stylistyka InfoLine oraz ciche działanie urządzenia zapewniają użytkownikowi najwyższy komfort i wygodę. – Nasz wielofunkcyjny system bizhub C25 jest rozwiązaniem idealnym do potrzeb pracy na zapleczu biura– mówi Szymon Szczur, koordynator ds. rozwiązań biznesowych w Konica Minolta Business Solutions Polska. – Chociaż w takim środowisku najczęściej korzysta się z druku w czerni, niezbędna jest także możliwość wydrukowania pewnych dokumentów w kolorze. Nasz nowy model łączy obie funkcjonalności, a przy tym jest wystarczająco kompaktowy i cichy, aby pracować tuż obok biurka lub na nim. Oczywiście może on również zostać z powodzeniem zintegrowany z większymi sieciami w dużych organizacjach, w których większość dokumentów drukuje się za pomocą urządzeń zlokalizowanych centralnie.

Nowy system bizhub C25 Konica Minolta oferuje pełen zakres funkcjonalności kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego dla formatu A4, łącząc możliwość drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów kolorowych i czarno-białych z funkcjami faksu. Elementem atrakcyjnej stylistyki InfoLine jest uporządkowany panel użytkownika, który zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Nowy bizhub to doskonały wybór w przypadku środowiska, w którym wymagana jest ogromna wszechstronność, a które nie dysponuje dużą przestrzenią.

Istotna z punktu widzenia pracowników zaplecza funkcjonalność drukowania jest wspomagana w urządzeniu najnowszą technologią Emperon. Gwarantuje ona płynną integrację z większością sieci oraz kompatybilność ze standardowymi systemami operacyjnymi oraz z większością aplikacji biznesowych. Procesor 800 MHz, 256 MB pamięci RAM, z możliwością rozszerzenia do 512 MB, oraz możliwość zainstalowania dysku twardego o pojemności 40 GB to parametry gwarantujące płynność wydruku. System Emperon obsługuje też standardowo formaty PostScript i PCL oraz opcjonalnie XPS.

Co niezwykle istotne nowy bizhub uzyskał certyfikat SAP, a firma Konica Minolta status Gold Partner w programie SAP Printer Vendor. Urządzenie gwarantuje bezproblemową instalację, sprawdzoną niezawodność oraz pomoc techniczną w zakresie systemów SAP. Dodatkowo Konica Minolta oferuje zewnętrzne rozwiązania przeznaczone do drukowania kodów kreskowych przy zastosowaniu BENS G3 oraz dla firm drukujących ze środowisk IBM AS/400, iSeries lub zSeries z rozwiązaniami IAPS.

Avatar photo

Napisane przez Fischer&Zubek PR Part

„Przygotuj się do lata” w salonach WITTCHEN

InQbator porwał