w

Napraw komputer 30 zł taniej

Naprawy pogwarancyjne przestały być specjalnością małych firm. Coraz częściej takie usługi świadczą wyspecjalizowane serwisy ogólnopolskie. Dzięki nim użytkownik zyskuje pewność, że jego sprzęt odzyska sprawność nawet w przypadku poważnej awarii. Jedną z takich firm jest w-support.pl z Wrocławia, która wykonuje naprawy telefonów komórkowych i komputerów przenośnych.

Specjalistyczne usługi dla klientów indywidualnych…

Serwis posiada 10-letnie doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych oraz specjalistyczny sprzęt lutowniczy. Wykorzystuje narzędzia i komponenty tylko renomowanych firm (m.in. Martin i Weller), a profesjonalny sprzęt, taki jak Expert Mini Oven-04 marki Martin, pozwala np. na regenerację chipsetów kart graficznych. Stacje lutownicze, w które wyposażony jest w-support.pl, umożliwiają wykonywanie precyzyjnych prac lutowniczych, nawet na płytach głównych. Na każdym etapie naprawy zadbano o ochronę ESD, czyli zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogłyby uszkodzić delikatną elektronikę. Wszyscy technicy posiadają certyfikat CompTIA Server+, gwarantujący bardzo dobrą znajomość zagadnień sprzętowych i programowych urządzeń IT.

…oraz firm serwisowych

Firma jest autoryzowanym partnerem Sony Ericsson, Lenovo i EVOLVE. Współpracuje również z mniejszymi serwisami z całej Polski, wykonując dla nich skomplikowane prace lutownicze, oferując stałym klientom atrakcyjne ceny oraz rabaty na lutowanie płyt głównych.

Napraw komputer 30 zł taniej

Kupon rabatowy na naprawę 30 zł taniej i szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie www.aetka.pl. Sprzęt najlepiej dostarczyć osobiście do siedziby w-support.pl we Wrocławiu (Al. Armii Krajowej 61) – pogwarancyjne naprawy notebooków wszystkich marek odbywają się na miejscu. Po uzgodnieniu szczegółów z pracownikiem serwisu, zepsuty komputer można także wysłać do centrum serwisowego kurierem. Szczegółowe informacje pod numerem infolinii: 71 33 11 870. Letnia promocja na naprawę laptopów będzie trwać od 1 lipca do 30 września.

Avatar photo

Napisane przez YASNA Communications

Z wakacji przywieź tylko wspomnienia

BenQ zaprasza do Sopotu na Open Source Art