w

Nałęczowianka nawodni gamerów podczas Intel Extreme Masters Katowice 2023

Już dziś startuje prawdziwe święto wszystkich graczy! W Katowicach rozpoczyna się kolejna edycja międzynarodowego turnieju esportowego Intel Extreme Masters Katowice 2023 (IEM). Nałęczowianka została oficjalnym partnerem jednej ze stref wydarzenia – ESL Lan Party. Wszyscy odwiedzający ten sektor będą mogli ugasić swoje pragnienie wodą mineralną Nałęczowianka, a także smakowymi napojami funkcjonalnymi Nał+ – wzbogaconymi  witaminami i minerałami, za to bez dodatku cukru. 


Woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wspomaga ona wszystkie zachodzące w nim procesy życiowe – odpowiednie trawienie, oddychanie czy transport składników odżywczych. Właśnie dlatego przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów jest tak istotne. Aby nakreślić ten fakt, marka Nałęczowianka rozpoczęła działania pod hasłem „Jak nie NAŁ to kiedy”, w ramach których zachęca do prawidłowego nawodnienia, aktywności fizycznej oraz odpowiedzialnych zachowań w obszarze zrównoważonego rozwoju. Jednym z przejawów tej akcji jest  wsparcie  strefy ESL Lan Party. Picie wody jest kluczowe bez względu na prowadzony styl życia – warto o tym pamiętać zarówno podczas uprawiania tradycyjnego sportu jak i esportu.

Nawodnienie podczas gry

W ramach obecności Nałęczowianki w strefie ESL Lan Party, wszyscy odwiedzający będą mogli spróbować produktów marki. Woda mineralna Nałęczowianka nie tylko nawadnia organizm, ale zawiera także potrzebne składniki mineralne, takie jak magnez, wapń oraz potas. Jest ona również bazą dla NAŁ+ – dostępnego w pięciu wariantach napoju funkcjonalnego. Delikatne, owocowe smaki zostały w nim połączone z wybranymi minerałami lub witaminami, które wspierają funkcjonowanie organizmu w wybranych obszarach: aktywność, odporność, siła, relaks i witalność. NAŁ+ nie zawiera w swoim składzie cukru, substancji słodzących, konserwantów ani barwników, a poręczna butelka została stworzona w 100% z innych butelek poddanych recyklingowi.

170m2 emocji

Intel Extreme Masters Katowice 2023 to jeden z największych turniejów esportowych na świecie. Od 2013 roku finał odbywa się nieprzerwanie w katowickim spodku. To właśnie tam mierzą się ze sobą najlepsi gracze Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II. Obok wód od Nałęczowianki, w obrębie strefy ESL Lan Party znajdą się takie atrakcje jak ponad 40 stanowisk z komputerami do swobodnej rywalizacji free2play, turnieje CS:GO wraz z nagrodami dla wszystkich odwiedzających, konkurs cosplay’owy, czy strefa chillu z przestrzenią na odpoczynek i integrację. Będzie się działo!

Załączniki

Napisane przez DG

Czy cyfrowe waluty uratują nas od globalnej zapaści ekonomicznej?

Po czym poznać, że program lojalnościowy odniósł sukces?