w ,

Nagroda dla EFL

„PROSPERITA”  jest wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję magazynu Home & Market w oparciu o wyniki finansowe spółek w danym roku, ich aktywność, rozpoznawalność czy  innowacyjność. Na podstawie zebranych danych podejmowana jest decyzja o wyróżnieniu. W tegorocznym rankingu najlepiej oceniony został Europejski Fundusz Leasingowy SA. Na ten wynik wpłynęła ocena 20 lat działalności firmy, jej rozwój w ramach grupy oraz utrzymywanie pozycji lidera rynku.

W uzasadnieniu Prosperity 2011 dla EFL, magazyn Home & Market napisał: „Prosperita 2011 dla Europejskiego Funduszu Leasingowego za 20 lat nieprzerwanej pracy na rynku leasingu. Za umiejętność utrzymywania pozycji lidera bez względu na zmieniające się otoczenie i warunki gospodarcze. Za elastyczność i otwartość na Klienta, które z jednej strony pozwalają rozwijać się spółce, a z drugiej dają satysfakcję usługobiorcom. Za stworzenie na przestrzeni tych 20 lat silnej grupy w której skład na dzień dzisiejszy wchodzą Carefleet SA, EFL Finance , EFL Service oraz firma faktoringowa Credit Agricole Commercial Finance Polska SA.”

W dorobku EFL jest to już 8 statuetka. EFL jako jedyna firma w historii przyznawania tej prestiżowej nagrody może pochwalić się statuetkami Złotej i Diamentowej PROPSERITY, które otrzymała za wkład w budowanie polskiego rynku leasingu. Złota Prosperita na 15-lecie EFL, Diamentowa na 20-lecie działalności w Polsce – nieprzerwanie na pozycji lidera branży.

Nagrody „Prosperita” są przyznawane firmom leasingowym od kilkunastu lat. Uroczystej gali wręczenia Prosperity towarzyszyło przyznanie nagrody „Srebrny Parasol” – odznaczenia dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego oraz lauru „Różna bez Kolców” – przyznany najlepszemu bankowi.

***

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Firma aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości w Polsce. W myśl hasła „Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych”, konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu i dba o zaspokojenie potrzeb swoich klientów. Pomaga w prowadzeniu firmy i jest w stanie zapewnić wsparcie również w sytuacjach problemowych. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie stabilność finansową i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL od ponad 20 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firma została wyróżniona m.in. tytułami Firmy Przyjaznej Klientowi, Firmy Wysokiej Reputacji, Perły Polskiej Gospodarki i Najlepszego Partnera w Biznesie. Już ponad 230 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl

Grupa Credit Agricole SA debiutowała na polskim rynku finansowym w 2001 roku. Oferuje swoim klientom szeroką gamę rozwiązań finansowych w zakresie produktów bankowych, leasingowych, ubezpieczeniowych i factoringowych. W skład grupy wchodzą między innymi Credit Agricole Bank Polska (dawny Lukas Bank), Grupa Europejskiego Funduszu Leasingowego (EFL, Carefleet, EFL Finance, EFL Service, Credit Agricole Commercial Finance Polska SA, a także Credit Agricole Corporate and Investment Bank Oddział w Polsce SA oraz Credit Agricole Ubezpieczenia na Życie SA Więcej o Grupie CA Polska na www.ca-polska.com

Avatar photo

Napisane przez MCConsultants

Biały Jeleń – kosmetyki dla nastolatków i nie tylko…

Dzień Dziecka w Bielanach Wrocławskich na sportowo