w , , ,

Międzynarodowe Targi Turystyczne pod patronatem Tanie-Loty.com.pl

W tegorocznej edycji targów zarówno biura podróży, jak i regiony zaprezentują oferty turystyczne z całego świata. Targi to dla turystów okazja, by poznać i porównać oferty turystyczne na rok 2012. Wydarzenia specjalne, które towarzyszą Targom w tym roku to: Festiwal Podróżnika (3 dni), Festiwal Kulinarny (2 dni) oraz Strefa Małego Podróżnika (3 dni). Dla przedstawicieli branży jest to natomiast idealne miejsce do wymiany informacji i nawiązania kontaktów biznesowych. sprzyjać im będą zaplanowane podczas imprezy liczne konferencje branżowe, seminaria i spotkania.

Przemysław Bandura, prezes MTT Wrocław zapowiedział, że wystawcy przygotowali na imprezę specjalne rabaty, promocje i konkursy. Dzieci będą miały szansę rozwijać marzenia bawiąc się w małych Indian oraz podróżując wirtualnie po Grecji, Tunezji i Egipcie. Branża będzie dyskutować o Euro 2012, produktach regionalnych oraz promocji w trudnych czasach kryzysu ekonomicznego – dodał Bandura.

Jak co roku wrocławskie targi mają być turystycznym wydarzeniem sezonu, a także miejscem, gdzie można zapoznać się z ofertami „first minute”. W poprzedniej edycji wzięło udział aż 15 000 odwiedzających, ponad 400 wystawców zaprezentowało na imprezie swoje oferty.

Hasło tegorocznej edycji targów to: PODRÓŻE ZACZYNAJĄ SIĘ OD MARZEŃ!

Strona imprezy: mttwroclaw.pl.

Avatar photo

Napisane przez Artweb-Media

Kaspersky Lab uzyskał nowy patent w Stanach Zjednoczonych

Deweloperzy sprzedali więcej niż w boomie