w , ,

Merlin.pl otwiera dział Moda

Odzież należy do najchętniej kupowanych produktów przez internautów. W ofercie nowego działu znajduje się odzież damska, męska i dziecięca, bielizna, torby i akcesoria oraz biżuteria. Na początek ponad 2 tysięcy modeli w pełnej gamie rozmiarów, których liczba będzie się zwiększała w najbliższych miesiącach.

Merlin.pl kończy w tym roku 12 lat, zaczynając jako księgarnia, z biegiem lat zmienił się w sklep wielobranżowy wprowadziliśmy do sprzedaży zabawki, kosmetyki, akcesoria sportowe. Nowe produkty sprzedają się bardzo dobrze, dlatego poszerzamy ofertę o kolejne – wyjaśnia Anna Bogdańska, prezes Merlin.pl. – Pozyskaliśmy do współpracy zarówno znane polskie i zagraniczne marki odzieżowe, jak i te, których produkty trudno kupić w sieci. Nasza oferta zbudowana jest z myślą o Klientach ceniących szeroki wybór, markowe produkt i wysoką jakość – dodaje.

Sklepowi zależało na pozyskaniu firm, których odzież jest niedostępna w Polsce, jak niemiecka marka młodzieżowa Broadway czy włoska marka dziecięca Manai, jak i tych, których jeszcze nie można kupić przez internet.

Merlin.pl nawiązał współpracę m.in. z dobrze znanymi internautkom markami Nife czy Figl. W ofercie sklepu dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach tak uznane marki, jak Mexx, S.Olivier czy Rinascimento. W ofercie bielizny znaleźć można produkty Obssesive, Vanilla, Pompea, Italian Fashion, a w dodatkach Wittchen. Merlin.pl wychodzi naprzeciw również bardziej wymagającym Klientom – z myślą o nich wprowadził do sprzedaży seksowną bieliznę dla kobiet w ciąży Hot Milk oraz odzież w dużych rozmiarach marki Studio.

Ceny odzieży i akcesoriów są minimum 10 proc. niższe od cen rynkowych, w planowanych akcjach promocyjnych będzie można je kupić nawet o 70 proc. taniej.

Przymierzaj i kupuj bez ryzyka

Klientom sklepów internetowych przysługuje 10 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny, najczęściej jednak muszą pokryć koszty odesłania produktu. Wraz z uruchomieniem nowego działu, Merlin.pl prowadzi akcję „Przymierzaj i kupuj bez obaw!”. Merlin.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i gwarantuje nie tylko zwrot pieniędzy za zakupiony produkt, ale również zwrot kosztów jego odesłania.

Tą akcją chcemy przekonać tych Klientów, którzy obawiają się kupowania odzieży w sieci. Jeśli zakupiony produkt okaże się nie taki, jak się spodziewali, mogą go zwrócić,a koszty jego odesłania zostaną zwrócone– wyjaśnia Anna Bogdańska.

Avatar photo

Napisane przez Cupriak Agata

Marmorin wyłącznym przedstawicielem Puris Bad

Jak wybrać firmę do obsługi outsourcingu IT?