w

Marketing w sieci – szkolenia dofinansowane

Głównym tematem szkoleń będzie – jak sama nazwa wskazuje – marketing w Sieci. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Wartość internetowego rynku reklamowego systematycznie rośnie. Firmy niezależnie do reprezentowanej branży, czy wielkości inwestują coraz więcej w swój rozwój w Sieci. O ile jednak w przypadku dużych czy średnich przedsiębiorstw nie istnieją poważniejsze bariery, o tyle mniejsze firmy mogą mieć trudności: finansowe, kompetencyjne, infrastrukturalne.
 

Podczas szkoleń uczestnicy dowiedzą się, jak obsługiwać program graficzny Adobe CS4, poznają prawne aspekty reklamy w Sieci, nauczą się podstaw  technologii internetowych, obsługi klientów w Sieci, narzędzi marketingu internetowego, e-commerce, e-mail marketingu, badania zachowań konsumentów w Internecie oraz podstaw pozycjonowania i marketingu w wyszukiwarkach.

Warsztaty skierowane są do pracodawców i pracowników mikro i małych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą z Małopolski.

Szkolenie poprowadzą eksperci i praktycy: Mateusz Tułecki, Paweł Sala, Wojciech Szymański, Michał Nowak, Marcin Jagodziński, Dawid Szczepaniak.

Wydarzeniu patronuje Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, Freshmail oraz Ideo.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.marketingwsieci-szkolenia.pl

Koszt szkolenia: 690 zł

Dla osób spoza Krakowa przewidziany jest nocleg.

Avatar photo

Napisane przez Całka Barbara

Nowa, letnia siatka połączeń – raport Tanie-Loty.com.pl

Gimnazjaliści o Katyniu