w

Makijaż permanentny – trwały look na co dzień i od święta

Mówi się, że odpowiedni kształt brwi podkreśla rysy twarzy, a wyraziste usta dodająkobiecości i charyzmy. Nie bez powodu lekki makijaż “na szybko” składa się właśnie zeszminki i kredki do brwi. Lubimy, gdy delikatne linie uwydatniają nasze atuty. Niestety,minusem takich produktów jest ich trwałość, a właściwie – jej brak. Szczególnie dokucza tozimą, gdy zakładając czapkę i szalik narażamy cerę na tarcie. Dobrym rozwiązaniem jestmakijaż permanentny, który podkreśli naszą urodę i utrzyma się nawet do kilku lat. Trwałymake-up to także świetna opcja na nadchodzącego Sylwestra i karnawał.

“Bez zarysowanych ust i brwi czuję się jakoś nieswojo” – coś w tym jest. My, kobiety, lubimywyglądać delikatnie i świeżo. Idealny kształt brwi i pełne, barwne usta to podstawowefundamenty każdego makijażu. Dzięki nim, nasza twarz robi się bardziej wyrazistai smuklejsza. Ważny jest oczywiście umiar. Za duża ilość produktu raczej zaszkodzi niż“upiększy”. Jeśli chodzi o przerysowany makijaż permanentny to spotyka się go coraz rzadziej.Profesjonalne kliniki, takie jak Drzazga Clinic, dysponują nowoczesnym sprzętem, który jestbezpieczny dla delikatnej skóry. Istotne jest również doświadczenie kosmetologa-linergisty.Pomoc eksperta w wyborze odpowiedniego koloru i kształtu może zdziałać cuda…

Po pierwsze – dodatkowy czas

Wstajesz pół godziny wcześniej, aby wykonać makijaż do pracy lub na zakupy – znajome? Dlawielu z nas największą zaletą makijażu permanentnego jest po prostu…zaoszczędzony czas.Po wykonanym zabiegu nie będziesz już musiała spędzać kilkunastu minut, aby uzyskaćidealny kontur brwi i ust. Rano makijaż będzie wyglądał tak samo jak wieczorem – cóż to zaulga! Mówi się, że dla kobiet cenna jest każda minuta – w tym przypadku sprawdzi się towzorowo.

Po drugie – gotowa baza pod makijaż wieczorowy

Sylwester oraz karnawał często wiążą się z wielogodzinnymi przygotowaniami. Nic dziwnego -w te uroczystości chcemy wyglądać wyjątkowo. Makijaż permanentny brwi i ust świetnieposłuży jako gotowa baza pod makijaż imprezowy. Wystarczy dodać trochę pudru, maskaryi…gotowe. Wbrew pozorom, to wyraziste kontury brwi i ust robią cały efekt! Kolejną zaletąjest oczywiście to, że trwały make-up posłuży nie na jedną uroczystość, a nawet nakilkanaście wyjść.

Po trzecie – bezpieczeństwo i pewność siebie

Każda z nas ma jakieś kompleksy, z którymi chce “walczyć”. Nowoczesna technologiai profesjonalni kosmetolodzy na szczęście nam to umożliwiają. Makijaż permanentnyz pewnością podkreśli urodę, ale także skoryguje niewielkie asymetrie i wyrówna kolorytczerwieni wargowej. To także idealny zabieg dla osób borykających się z ubytkami włosów nabrwiach. – Makijaż permanentny to metoda trwałej pigmentacji polegającej nawprowadzeniu substancji pigmentu w głąb skóry. Do głównych zalet zabiegu można zaliczyćoszczędność czasu poświęconego na codzienny makijaż, wygodę oraz podkreślenie urodyi wyrównanie asymetrii. Makijaż permanentny brwi jest idealną opcją dla kobiet, które nieczują się pewnie w samodzielnej stylizacji brwi i chciałyby wyznaczyć ich właściwy kształt.Linergista podczas zabiegu wykonuje pełną geometrię oraz rysunek wstępny dostosowanyidealnie do potrzeb klienta. – wyjaśnia Zofia Matusińska-Wycisk kosmetolog z Drzazga Clinic.

Więcej informacji na: hcps://drzazgaclinic.pl/

Drzazga Clinic to nowoczesna klinika położona w samym centrum Śląska, świadcząca szeroką gamęusług z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Kadrę kliniki stanowią wysocewykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej oraz profesjonalny zespół kosmetologów.

Napisane przez kwiatkowskak

Razem z EZVIZ podaruj bliskim bezpieczny dom na Święta

Bądź bardziej smart od złodzieja!