w

Magda Steczkowska na TOP TRENDACH!

Wokalistka, która współpracowała z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej m.in. z Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Edytą Górniak. Ma na swoim koncie przeszło 50 płyt nagranych z różnymi artystami .

Mój nowy utwór – Ten Moment- to duża dawka optymizmu. Tekst , który udało mi się napisać  mówi o tym ,że warto wierzyć w siebie, nie poddawać i dążyć do celu który sobie obieramy! jednym słowem: tekst jest o mnie! piosenka jest zapowiedzią mojej nowej płyty nad którą właśnie pracujemy. dużo będzie na niej żywego grania co kocham najbardziej! “Ten moment” to jak dla mnie idealna piosenka na lato! Śpiewa ją już nawet moja 2-letnia córka!mam ogromną nadzieję ,że spodoba się publiczności na koncercie  festiwalu “ TOP TRENDY” i udzieli jej się nasz płonący ze sceny entuzjazm!”


W 2001 r. wraz z mężem Piotrem Królikiem założyła zespół Indigo, z którym wydała płytę „ Ultrakolor ". Od 2008 r. współpracuje z cenionym producentem muzycznym Piotrem Siejką. Efektem tej współpracy jest płyta zatytułowana „Cuda" , która w październiku 2009 ukazała się nakładem Universal Music Polska. Obecnie wraz z Piotrem Siejką i zespołem Indigo pracuje nad kolejną płytą , której premiera już wkrótce !

Zdjęcia : Tomasz Jędrszczyk

[źródło:media.365pr.pl]

Avatar photo

Napisane przez 365 PR

Oracle wprowadza na rynek aplikację Oracle Retail Merchandising Analytics

Najbardziej kobiece Mokate Cappuccino