w ,

M-Life – innowacyjna marka akcesoriów GSM w Polsce

Posiadanie telefonu komórkowego stało się standardem. O zaletach tego urządzenia chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Dzięki niemu w każdej chwili mamy możliwość załatwienia ważnej sprawy, skontaktowania się ze znajomymi, a także w nowszych modelach korzystania z zasobów Internetu czy robienia zdjęć. Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego – stał się on narzędziem codziennego użytku i w większości przypadków sprzętem, o który się dba. To właśnie z myślą o miłośnikach telefonów komórkowych powstała marka M-LIFE.

M-LIFE oferuje swoim klientom m.in. łatwe do nałożenia dedykowane folie, które chronią przed porysowaniami, zadrapaniami i ścieraniem wyświetlacza. Warto podkreślić, że nowe folie ochronne M-LIFE zmniejszają także widoczność odcisków palców i zapobiegają odblaskom, co zdecydowanie zwiększa komfort korzystania z telefonu komórkowego.

W ofercie marki miłośnicy akcesoriów GSM znajdą też baterie o zwiększonej pojemności, które charakteryzują się całkowitym brakiem efektu pamięci oraz niską podatnością na samoistne rozładowywanie. Dzięki nim użytkownicy komórek będą mogli cieszyć się dłuższym czasem pracy telefonu. M-LIFE oferuje także modne futerały na telefony, zestawy słuchawkowe (HF), baterie awaryjne (power bank), a także rzadko spotykane dotychczas na polskim rynku wysokiej jakości ładowarki sieciowe i samochodowe USB o zwiększonej realnej mocy 2A i 3,1A.

Celem M-LIFE jest wyznaczanie trendów na rynku akcesoriów GSM, zgodnie z hasłem "mobile is my life". Stały rozwój technologii motywuje markę do rozszerzania oferty o akcesoria do wszystkich pojawiających się nowych modeli telefonów komórkowych. M-LIFE wprowadzi na rynek nowości, m.in. pokrowiec dedykowany do iPhone 4/4s z wbudowaną baterią o pojemności 1900mAh w atrakcyjnej cenie. Oferta produktowa poszerzona jest również o części zamienne oraz narzędzia serwisowe.

www.m-life.pl

Avatar photo

Napisane przez Lechpol

Dobre plony jęczmienia w Szkocji cieszą producentów whisky

Wiosenna regeneracja włosów Racoon