w

"Leczymy razem" – wspólna akcja Polpharmy i Kaspersky Lab Polska

Akcja będzie trwała do 30 czerwca 2011 r. i zakłada dostarczenie oprogramowania Kaspersky Anti-Virus 2011 do lekarzy i farmaceutów w całej Polsce. Oprogramowanie będzie dystrybuowane przez przedstawicieli medycznych firmy Polpharma.

"Cieszymy się, że akcja 'Leczymy Razem' doczekała się już trzeciej edycji", mówi Jacek Chmielewski, menedżer ds. projektu, Kaspersky Lab Polska. "Z Polpharmą działamy w podobnych branżach – dostarczamy środki pozwalające na leczenie i zapobieganie infekcjom. Dzięki naszej wspólnej akcji lekarze oraz farmaceuci będą mogli zadbać nie tylko o pacjentów i klientów, ale także o swoje komputery, które również potrzebują ochrony".

"Połączenie jakości oprogramowania dostarczanego przez Kaspersky Lab i zaufania, jakim obdarzają firmę Polpharma lekarze i farmaceuci, zaowocowało sukcesem akcji, która doczekała się już trzeciej edycji. Cieszymy się, że przekazując lekarzom i farmaceutom oprogramowanie Kaspersky Lab, udało nam się wspólnie ochronić już blisko 9000 komputerów" – powiedział Krzysztof Komosa, Kierownik Projektów z działu e-Marketingu, Polpharma.

Informacje o Kaspersky Anti-Virus 2011
Kaspersky Anti-Virus 2011 to podstawa bezpieczeństwa komputera PC. Program oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami i oprogramowaniem spyware oraz skanuje strony internetowe i wiadomości e-mail w celu wykrycia szkodliwego kodu. Wyspecjalizowany skaner wykrywa luki w zabezpieczeniach systemu operacyjnego i zainstalowanych aplikacji, pomagając w zidentyfikowaniu i usunięciu luk w zabezpieczeniach oraz zapewnieniu ochrony systemu. Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie http://www.kaspersky.pl/products.html?s=home&show=proddet&prodid=179.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Avatar photo

Napisane przez Kupczyk Piotr

Sage zaprasza do składania księgowym życzeń

Nowe możliwości zarobkowe z programem partnerskim Firmy.net