W pięknych wnętrzach Teatru Stanisławowskiego w Łazienkach Królewskich, nagrodzone aktorki Agata Kulesza, Kamila Baar oraz aktorzy Bogusław Linda i Marcin Kowalczyk złożyli swoje podpisy na butelkach DISARONNO, tworząc tym samym unikalną kolekcję butelek o wyrafinowanym i aksamitnym smaku likierem.
DISARONNO podpisała również Grażyna Torbicka – gospodyni wieczoru, znawczymi i miłośniczka kina oraz utalentowana piosenkarka Natalia Lesz.
W efekcie powstało sześć wyjątkowych butelek z autografami gwiazd, które w 2013 roku przeznaczone zostaną na cel charytatywny.
W trakcie bardziej nieformalnych rozmów zgromadzeni aktorzy, reżyserzy, ludzie ze świata filmu i biznesu wznosili toasty Disaronno Sparkling na lodzie z odrobiną Prosecco. Nagrodzone aktorki konwersowały z gośćmi delektując się przy tym orzeźwiającym smakiem i migdałowym aromatem likieru DISARONNO. Dla wielbicieli męskich koktajli Disaronno przygotowało GODFATER – drink na bazie DISARONNO z niewielką ilością whisky.
Marka Disaronno od wielu lat jest obecna podczas największych festiwali filmowych w Cannes i Wenecji, tworząc wyjątkowe miejsce – DISARONNO Contemporary Terrace, gdzie spotykają się twórcy filmowi, gwiazdy, media i widzowie.
W tym roku DISARONNO było partnerem jednego z ważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce – uroczystej gali wręczenia statuetek Złotych Kaczek i stworzyło niepowtarzalny klimat polskim gwiazdom filmowym do uczczenia sukcesu.
Wypróbuj gwiazdorskie koktajle DISARONNO
DISARONNO SPARKING
- 4,5 cl DISARONNO
- top Prosecco
- kilka kostek lodu
- pół plasterka limonki
Podawać w kieliszku do białego wina.
GODFATHER
- 4 cl whisky
- 2 cl DISARONNO
- kilka kostek lodu
Podawać w oryginalnych szklankach DISARONNO.
DISARONNO ORANGE
- 1,5 cl DISARONNO
- 1,5 cl Southerm Comfort (burbon, brzoskwinie, pomarańcze i zioła)
- 1,5 cl sok pomarańczowy
- 1,5 cl Sprite lub 7Up
Podawać w oryginalnych szklankach DISARONNO.
Disaronno należy do jednej z najstarszych marek na świecie. Aksamitny i wyrafinowany smak likieru DISARONNO ma swój rodowód w najbardziej romantycznym i twórczym okresie historii Włoch – Renesansie. W roku 1525 Bernardo Luini – genialny uczeń Leonardo da Vinci przyjął zlecenie na malowania fresku Cudownej Madonny w kościele w Saronno. Muzą artysty była piękna oberżystka, która w podzięce za zaszczyt pozowania, obdarowała artyście butelkę bursztynowego likieru o niezwykle bogatym aromacie i delikatnym smaku jednocześnie. I tak powstała legenda: z prostego gestu uprzejmości, unikalnej, domowej receptury łączącej sekret składników.