w

Kompleksowa ochrona powierzchni dzięki specjalistycznym preparatom emsal

Oba produkty zawierają unikalną formułę PROtec, dzięki której czyszczone powierzchnie są idealnie zabezpieczone przed wilgocią.

Emsal Drewno ogrodowe to unikalny na rynku polskim preparat do czyszczenia i pielęgnacji drewnianych mebli ogrodowych. Rekomendowany do czyszczenia powierzchni z 9 rodzajów drewna tj. teakowego, bankgkirai, akacjowego, daglezjowego, merbau, eukaliptusowego, sosnowego, modrzewiowego i z drzewa robinii. Regularnie stosowany przedłuża żywotność mebli oraz podłóg drewnianych jednocześnie odświeżając ich kolor, impregnując je i zabezpieczając przed odbarwieniami spowodowanymi przez promienie słoneczne UV i opady atmosferyczne. Nierozcieńczony preparat nadaje się idealnie do pierwszych wiosennych prac. Do bieżącego czyszczenia mebli zalecamy stosowanie rozcieńczonego produktu (3 zakrętki na 1 l wody).

Emsal Kamień to preparat do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni kamiennych takich jak: terakota, marmur, lastryko, łupek, granit oraz do płytek ceramicznych o wysokim połysku. Idealny do czyszczenia powierzchni wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń: parapetów, podłóg, tarasów, balkonów, schodów. Idealny do czyszczenia nagrobków. Formuła PROtec sprawia, że czyszczone powierzchnie są zaimpregnowane przed plamami z wody i oleju. Preparat nie pozostawia smug ani warstw.

Rekomendowane ceny detaliczne:
– Emsal Drewno ogrodowe- 9,19zł/1000 ml
– Emsal Kamień- 9,69zł/750 ml

Avatar photo

Napisane przez Kalitero

Najważniejsze postaci na Europejskim Kongresie Gospodarczym 2011

Kampania Miss Dobra Łaciata doceniona w dwóch konkursach branży reklamowej