w , ,

Kolorowe gotowanie z Ardo

Kuchnie PL 998 XS, PL 998 BLACK, PL 998 CREAM oraz PL 998 YORK ze względu na piąty palnik trójkoronowy WOK o największej mocy 3,8 kW oraz wyjątkowo duży, 85-litrowy piekarnik świetnie sprawdzą się w tak zwanych „domach otwartych” – u osób często organizujących przyjęcia i spotkania ze znajomymi. Kuchnie ARDO z pewnością okażą się niezastąpionym pomocnikiem przy szybkim przygotowaniu kolacji dla niezapowiedzianych gości. Praktycznie zaprojektowana płyta pozwala na przygotowywanie kilku potraw na raz, a równomierna dystrybucja ciepła do podstawy garnka, umożliwia gotowanie z mniejszą ilością tłuszczu. Dzięki temu przygotowywane potrawy są zdrowsze i mniej kaloryczne.

Producent zadbał również o bezpieczeństwo użytkowników, dlatego każda z kuchenek posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe płyty, piekarnika i grilla oraz zapalarkę w pokrętłach. Urządzenia posiadają dwie szyby piekarnika , zamontowane w opatentowanym systemie Easy Slide . Z jednej strony – ułatwia to ich demontaż i czyszczenie. Z drugiej zaś – uniemożliwia oparzenie. Jest to cecha szczególnie istotna z punktu widzenia  rodzin z dziećmi.

Nowe kuchnie  gazowe są świetne dla osób pasjonujących się gotowaniem – posiadają nie tylko piekarnik gazowy i grill , ale również obrotowy rożen . Z drugiej strony sprawdzają się też u osób zapracowanych, ponieważ wyposażone są w mechaniczny timer , który sam przypomni, że potrawa jest już gotowa.

Warto również zwrócić uwagę na walory praktyczne kuchni ARDO. Regulowane nóżki gwarantują perfekcyjne dopasowanie produktów do każdego typu mebli, a system Easy To Clean  zapewnia łatwe i szybkie czyszczenie piekarnika. Ułatwieniem podczas gotowania jest także elektryczna zapalarka , dzięki której jednym ruchem gałki powstaje płomień w palnikach i ciepło w piekarniku.

Kuchenki typu PL 998 są dostępne w kolorze czarnym, kremowym , bordowym oraz inox . Każdy z nich dedykowany jest do innego wystroju kuchni: model PL 998 BLACK doskonale  sprawdzi się w dużej i przestronnej. Błyszczące drzwi kuchni PL 998 XS będą idealnym wykończeniem słonecznej i rodzinnej. Produkt PL 998 CREAM może być świetnym rozwiązaniem w kuchniach o mniejszych przestrzeniach, natomiast bordowa kuchnia PL 998 YORK idealnie uzupełni nowoczesne, odważne wnętrza z charakterem, w których dominuje prostota i minimalizm.

Produkty ARDO dostępne są w najlepszych sklepach z AGD na terenie całego kraju.

Sugerowana cena detaliczna kuchni PL998 – 4899 zł brutto*

Avatar photo

Napisane przez Wawer Hubert

Firma DCB uczestnikiem obchodów XV Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej

Oglądalność telewizji: 04-07.11.2011