w , , ,

Kolejne etapy wygaszania starej wersji aplikacji CA24 Mobile

Tylko do 30 listopada będzie można korzystać ze starej wersji aplikacji CA24 Mobile. Po tym terminie aplikacja zostanie całkowicie wyłączona. Bank Credit Agricole zachęca swoich klientów do zmiany aplikacji CA24 Mobile na nową: CA24 Mobile Pełną Korzyści.

Nowa aplikacja CA24 Mobile Pełna Korzyści to zupełnie nowe narzędzie do zarządzania osobistymi finansami. Wyróżnia się wyjątkowym designem i nowatorskim podejściem do nawigacji. Największą nowością – jakiej nie miała dotychczas żadna inna aplikacja bankowa w Polsce – jest Klub Korzyści, czyli atrakcyjne rabaty na zakupy oraz personalizowane oferty na produkty i usługi bankowe. W przyszłości pojawią się także możliwość wykonywania zbliżeniowych płatności BLIK czy innowacyjne narzędzie, które wspomaga oszczędzanie.

Stara aplikacja CA24 Mobile została już wycofana ze sklepów aplikacjami i nie można jej pobrać i zainstalować. 12 listopada stracą do niej dostęp użytkownicy starszych urządzeń mobilnych marki Apple, m.in. iPhone 5c, 5 i starszych oraz iPad 4s i starszych.

30 listopada aplikacja zostanie całkowicie wyłączona dla wszystkich użytkowników. Nie będzie można się do niej zalogować ani wykonać żadnej operacji. Bank zachęca wszystkich klientów, którzy jeszcze nie zmienili aplikacji, aby jak najszybciej pobrali i uruchomili nową CA24 Mobile Pełną korzyści.

Więcej informacji o nowej aplikacji: www.credit-agricole.pl/CA24Mobile-aplikacja-pelna-korzysci

A tu można ją pobrać: www.credit-agricole.pl/pobierz-aplikacje 

Avatar photo

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Bezpłatne projekty dla kobiet nastawione na rozwój nowoczesnych kompetencji

Prawidłowa dieta pupila