w

Kolejna nowość Sony – aparat DSC-WX7

DSC-WX7 to aparat cyfrowy z funkcją nagrywania filmu Full HD, trybemDual Rec i możliwością wykonywania zdjęć 3D. Produkt wyposażono w dwa oddzielne przyciski dla trybu nagrywania i robienia zdjęć, co pozwala na wykonanie fotografii w trakcie kręcenia filmu.

– Cyber-shot WX7 to nieduża i łatwa w obsłudze cyfrówka, która otwiera niezwykłe możliwości tworzenia oraz przetwarzania filmów i zdjęć. Wysoką jakość i szczegółowość obrazu zapewnia 16,2 megapikselowy przetwornik obrazu CMOS Exmor R. Dodatkowo, model DSC-WX7 posiada obiektyw 25-125 mm z 5-krotnym zoomem optycznym, który doskonale nadaje się do robienia zdjęć krajobrazu oraz fotografii grupowych. To sprzęt za niewygórowaną cenę, który pozwoli laikowi zrobić zdjęcia niemal w jakości lustrzanki – mówi Rafał Zych, dyrektor handlowy sklepu Matrix Media, autoryzowanego przedstawiciela Sony.

DSC-WX7 należy do pierwszych cyfrowych aparatów kompaktowych z funkcją 3D Still Image, która umożliwia wykonywanie zdjęć 3D przy użyciu  jednego obiektywu oraz jednego przetwornika obrazu. Posiada również trybSweep Multi Angle, dzięki któremu możliwy jestpodgląd symulacji obrazu 3D na ekranie aparatu. Można go oglądać z różnych perspektyw z zależności od nachylenia wyświetlacza cyfrówki.

Więcej informacji o produkcie pod adresem:

http://www.matrixmedia.pl/go/_search/full_search.phpsess_id=&SEARCH_FORM=&search_query_words=wx7

Natalia Jażdżyk

Avatar photo

Napisane przez Benhauer

Moda na Bio, czy zdrowy rozsądek. Jak obecnie wygląda profil polskich bio-konsumentów?

Nadchodzi zmierzch spółdzielni mieszkaniowych. Co z lokalami spółdzielczymi?