w

Kim jest Modna Seniorka?

Galerie handlowe i sieciówki uciekają nieco od kolekcji dedykowanym innym grupom niż młodzież i młode kobiety. Oczywiście mówimy o modzie damskiej, która jak wiemy ma  wiele twarzy.  Niemniej ta z obliczem usianym zmarszczkami i sylwetką zdefiniowaną przez upływ lat ma znacznie mniejsze szanse odnaleźć się pośród sezonowych kolekcji. Wśród polskich marek, tylko nieliczne oferują modele eleganckie i casualowe,  a które bez cienia wątpliwości założyłaby kobieta 50+. Owszem, Modna Seniorka nie chce czuć się staro – szczególnie jeśli dopiero co przekroczyła pięćdziesiątkę – ale po pierwsze ma kłopot z doborem fasonów dla siebie, a po drugie rozmiar staje w kolizji z jej wyborami. Nie chce też czuć się "kobietą puszystą" i kupować w sklepach dla XXL, tym bardziej, iż tam rozmiarówka zaczyna się nawet od rozmiaru 42! Mówiąc "modna seniorka" stosujemy oczywiście pewien skrót myślowy i odnosimy się przede wszystkim do pozytywnych konotacji słowa, tym bardziej że kobieta po pięćdziesiątce  często wygląda i czuje się na lat trzydzieści!

Sklepy, które funkcjonują jako te z udogodnieniami dla seniorów, w tym również z odzieżą, niestety nie kojarzą się najlepiej, gdyż oferują asortyment na miarę niedogodności związanych z wiekiem np. skarpetki nieuciskające, rajstopy przeciwżylakowe, opaski na kolana itp. To oczywiście artykuły potrzebne, choć w kontekście sylwetki seniora ukazuje nam wiek dojrzały jako pełen problemów. Senior przecież nie musi być niepełnosprawny!

Modna Seniorka, to kobieta pewna siebie, często słuchaczka Uniwersytetu Trzeciego Wieku, rozszerzająca nieustannie swoje horyzonty, włącznie z obsługą komputera i dokonywaniem zakupów online. Od końca ubiegłego roku może poznawać tajniki mody dedykowanej kobiecie 50+ w serwisie modnaseniorka.pl . Wybór z trendów sezonu, porady dojrzałej stylistki, a także sklep z odzieżą pozwala jej zorientować się w aktualnie modnych tendencjach. Marki polskie i zagraniczne z naciskiem na kolekcje dostosowane do potrzeb kobiety powyżej rozmiaru 42 – choć równolegle funkcjonują i mniejsze rozmiary – skracają czas poszukiwań mody dojrzałej, o tyle bardziej, iż prezentowane w sklepie fasony nie są "workami", a ich jakość charakteryzuje dbałość o wykończenie oraz wysoki gatunek tkaniny – nawet jeśli jest to poliester.

Sklep modnaseniorka.pl oferuje ponadto do KAŻDEGO zakupu krem gratis, a do niektórych modeli również naszyjnik. Ponadto rabaty, sezonowe konkursy, jak również fotografie kobiet dojrzałych – wszystko to sprawia, iż kobieta 50+ poczuje się w serwisie jak u siebie w szafie!

Więcej szczegółów na www.modnaseniorka.pl

Avatar photo

Napisane przez Modyline

Monitoring należności gwarancją zwiększenia płynności finansowej

ZarabiajNaFotografii.pl dynamicznie się rozwija