w

KFC Pizza Twisters: doskonałe połączenie Twistera i pizzy

Twister? Pizza? Czemu nie oba? W świecie pełnym smakowych dylematów marka KFC dostarcza podwójnej radości i wprowadza do swojej oferty Pizza Twistery. To wyjątkowe połączenie uwielbianego Twistera oraz smakowitej pizzy, które zadowoli każde podniebienie. Wybierz jedną z 5 pysznych wersji i ruszaj w drogę! 

,,Co dziś jemy?’’ To pytanie często wywołuje burzliwe dyskusje, w trakcie których jej uczestnicy stają się coraz bardziej głodni i zniecierpliwieni, a wymyślanie kolejnych propozycji robi się męczące. Szczególnie, kiedy czasu jest mało, a gusta różne. Jeden ma ochotę na soczystego kurczaka KFC, drugi nie wyobraża sobie akurat dnia bez pizzy, ktoś inny co prawda zjadłby pizzę, ale chce przekąsić coś w drodze, a przecież prawie zawsze znajdzie się jeszcze ktoś niezdecydowany. I w tym momencie do gry wkraczają Pizza Twistery!

Nowe Pizza Twistery od KFC to genialne połączenie smaków: kultowego, chrupiącego kurczaka otulonego pysznymi dodatkami znanymi z ulubionych pizz. Po prostu, zawija w sobie to, co najlepsze z obu tych dań. Dostępnych jest pięć wyśmienitych wersji: Pizza Twisters Pepperoni, Pizza Twisters Hawajski, Pizza Twisters Texas, Pizza Twisters Cztery Sery i Pizza Twisters Diavola. Każdy z nich to chrupiący kurczak, apetyczne sosy i dodatki, zawinięte w grillowaną tortillę. To świetna opcja na ciepły posiłek dla zabieganych, na piknik, pomiędzy zajęciami, w trasie, na rowerze, w parku na huśtawce czy podczas wszystkich wyzwań, które pojawią się w ciągu dnia – idealny do złapania w drodze w jedną rękę! Teraz możesz cieszyć się smakiem pizzy i chrupiącego kurczaka w bardzo poręcznej formie grillowanej tortilli. W końcu każdy lubi pizzę, ale nie każda okazja to okazja na pizzę – za to Pizza Twisters KFC zawsze pasuje.

Od 5 czerwca br., Pizza Twistery dostępne są we wszystkich restauracjach KFC oraz w dostawie. To wyjątkowe danie, które sprawi, że każda ekipa znajdzie coś dla siebie, a Ty i Twoja druga połówka nie będziecie musieli wybierać między ulubionymi potrawami.

Nie czekaj, spróbuj nowych Pizza Twisterów i przekonaj się, jak doskonałe może być połączenie ulubionych smaków w jednym, pysznym daniu!

Załączniki

Napisane przez M

Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w najnowszej kampanii Snickers®

Jak wykorzystać potencjał 15 tysięcy ludzi w centrum biurowym?