w

II Kongres Inwestycyjny już wkrótce!

Ideą kongresu jest stworzenie platformy wymiany kontaktów pomiędzy firmami poszukującymi źródła finansowania alternatywnego względem kredytu bankowego oraz inwestorów, zarówno kwalifikowanych jak i indywidualnych. Mottem przewodnim tegorocznej edycji będzie wartość dodana usług doradztwa transakcyjnego w procesie przygotowania projektu do fazy inwestycyjnej z punktu widzenia funduszy private equity oraz venture capital. – W tym roku chcemy poszerzyć formułę wydarzenia i umożliwić indywidualną prezentację funduszy oraz inkubatorów,  poprzez uczestnictwo w Targach Inwestycyjnych towarzyszących Kongresowi – mówi Piotr Zakrzewski, dyrektor działu inwestycji kapitałowych w Fundacji Obserwatorium Zarządzania, będącej organizatorem wydarzenia.

W roli prelegentów oraz uczestników panelu dyskusyjnego wystąpią przedstawiciele takich instytucji jak  Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, Bank Ochrony Środowiska, Enterprise Venture Fund I, Venture Incubator S.A. czy Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Tegoroczna edycja Kongresu koncentrować się będzie na problematyce jakości opracowania pomysłu inwestycyjnego przedsiębiorstwa i na przygotowaniu się do równorzędnego dialogu z podmiotami inwestycyjnymi. – Ostatnie dwa lata to czas szybkiego wzrostu liczby funduszy inwestycyjnych w Polsce. Aktywa, którymi dysponują umożliwiają uzyskanie atrakcyjnego finansowania projektu na każdym etapie rozwoju. Podczas Kongresu będziemy mówić o tym w jaki sposób przedsiębiorcy mogą zwiększyć swoje szanse na rynku poprzez uzyskanie alternatywnych dla tradycyjnego kredytu bankowego form finansowania rozwoju swojej działalności – podkreśla Piotr Zakrzewski z Fundacji Obserwatorium Zarządzania.

Jak skutecznie zainteresować Inwestora współpracą kapitałową i operacyjną? Jak dostosować oczekiwania finansowe do możliwości i preferencji rynków kapitałowych? Jak i gdzie inwestorzy mogą zarabiać w Polsce na technologiach ICT i Internecie? – Na te i inne pytania uczestnicy będą mogli znaleźć odpowiedź podczas Kongresu. Formuła spotkania oprócz części wspólnej uwzględnia dwa oddzielne bloki tematyczne  przeznaczone dla  przedsiębiorców i inwestorów.

Więcej informacji na temat Kongresu Inwestycyjnego oraz szczegółowy plan wydarzenia można znaleźć na:

http://obserwatorium.pl/kongresinwestycyjny.htm

Kontakt dla mediów:

Radosław Wałkuski

specjalista ds. marketingu i PR
e-mail: [email protected]

tel. +48 /22/ 379 47 04

Avatar photo

Napisane przez Radosław Wałkuski

Nadchodzi zmierzch spółdzielni mieszkaniowych. Co z lokalami spółdzielczymi?

Paliwo dobre i tanie