w , , , , , , ,

Hyperbook – Notka Prasowa RTX4000!

Hyperbook® wprowadził do oferty najnowsze laptopy dla graczy, profesjonalistów oraz entuzjastów technologicznych. Po niedawnej premierze architektury Raptor Lake i Ada Lovelace dla komputerów przenośnych prezentujemy konstrukcje przeznaczone do najbardziej wymagających zastosowań.

Procesory i7-13700H i i9-13900H z TDP 45W (14 rdzeni i 20 wątków), oraz i7-13700HX (16 rdzeni, 24 wątki) i i9-13900HX (24 rdzenie i 32 wątki) z TDP 55W, oferują najlepszą wydajność dostępną na rynku. Dodatkowo, wprowadziliśmy do oferty karty graficzne NVIDIA RTX 4050, RTX 4060, RTX 4070, RTX 4080 i RTX 4090, co zapewnia jeszcze lepszą jakość obrazu i płynność w najbardziej zaawansowanych zastosowaniach.

Nasze laptopy pozwalają na nieograniczoną rozrywkę oraz płynne przetwarzanie danych w nawet najbardziej wymagających aplikacjach. Seria Liquid to kontynuacja naszych innowacyjnych rozwiązań, z opcjonalnym podłączeniem do stacji, która skutecznie schładza komputer za pomocą cieczy.

Laptopy Hyperbook to nie tylko najwyższa jakość, ale także możliwość dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Nasze rozbudowane narzędzie pozwala na wybór komponentów oraz personalizację laptopa, tak aby każdy miał możliwość stworzenia idealnego sprzętu dla siebie. Do dyspozycji klientów oddajemy także sporo opcji, w tym instalację nawet do 3 dysków PCIe oraz do 64GB pamięci RAM DDR5. Do dyspozycji klientów oddano sporo opcji wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W razie pytań i wątpliwości może liczyć na doradztwo i pomoc w wyborze sprzętu odpowiadającego potrzebom klienta.

Notebooki Hyperbook® to najlepszy wybór dla graczy i profesjonalistów!

LINK DO ZDJĘĆ

Załączniki

Napisane przez Hyperbook

Chcesz stworzyć dochodowy biznes? Przeczytaj tę książkę!

Beata Brysiak z Przystani Nadzieja o pomocy uchodźcom w zorganizowaniu życia na nowo