w

Gorąca wyprzedaż w Centrum Handlowym Osowa

Czas wyprzedaży to doskonała okazja do kupna wymarzonych artykułów po dużo niższej cenie . Najmodniejsze ubrania, dodatki czy biżuteria – to wszystko można mieć nawet o 70% taniej. Podczas tego gorącego okresu obniżek klienci CH Osowa mogąwzbogacić swoją szafę o modele z wiosenno-letnich kolekcji tak uznanych marek jak m.in. Benetton, Camaieu, Jacqueline Riu, Monnari, Olimipia czy Reserved. W sklepach trójmiejskiego centrum kupujący znajdą markowe t-shirty już od 30 zł , eleganckie sukienki od 90 zł czy koszule w najmodniejszym w tym sezonie kolorze fioletowym za przystępną cenę 85 zł.

Poza szeroką ofertą sklepów odzieżowych, Centrum Handlowe Osowa – podczas letniej wyprzedaży – oferuje swoim klientom także m.in.: biżuterię firmy Apart , artykuły meblowe oferowane przez salon ABRA oraz perfumy i kosmetyki dla zdrowia i urody z perfumerii Sephora oraz drogerii Rossmann . Specjalne oferty cenowe przygotowały także salony z artykułami sportowymi i dziecięcymi .

Wśród bogatej oferty blisko 70butików gdańskiego centrum każdy klient na pewno znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Warto tylko pamiętać, że „najlepsze kąski” rozchodzą się jak ciepłe bułeczki , więc z wakacyjnymi zakupami należy się pośpieszyć .

Chociaż wakacje już się rozpoczęły, przed urlopowymi wyjazdami warto uzupełnić braki w garderobie o modne ubrania i akcesoria . W sklepach zlokalizowanych w naszym centrum handlowym atrakcyjne artykuły promocyjne znajdą dla siebie zarówno dorośli, jak i dzieci. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszych butików i zapoznania się z ich bogatą ofertą rabatową mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Informacje o wybranych ofertach promocyjnych dostępne są również na stronie internetowej www.chosowa.pl

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście . Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych . CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi orazosobom niepełnosprawnym . Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Bam Poland Sp. z o.o. , należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o .

www.chosowa.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

10 tysięcy złotych nagrody za najlepszą książkę prawniczą

Pasażerze, poznaj swoje prawa