w

EZVIZ DP2C – zabezpieczenie wizyjne zawsze i wszędzie

Gdy gość naciśnie przycisk dzwonka do drzwi, usłyszysz przyjemny dźwięk i uzyskasz telefoniczne połączenie wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki temu wiesz, czego się spodziewać zanim jeszcze dotrzesz do drzwi.

Jakość wideo 1080p, detekcja i alerty w czasie rzeczywistym

Martwisz się o swój dom, gdy Cię w nim nie ma? DP2C rejestruje wszystko w rozdzielczości Full HD i umożliwia podgląd na żywo zarówno w aplikacji EZVIZ, jak i na wewnętrznym kolorowym ekranie. Duży 4,3-calowy ekran nie jest już problemem dla osób z wadą wzroku, ponieważ znacznie wyraźniej na nim widać, kto czeka pod drzwiami. Za sprawą funkcji detekcji ruchu DP2C zapewnia natychmiastowe wysłanie alertów na urządzenia przenośne na temat gości przed domem. Niezależnie od tego czy mieszkasz w apartamentowcu z wąskimi korytarzami czy w domu z dużym frontowym ogrodem, zawsze możesz dostosować czułość alertów, wybierając jeden z trzech poziomów.

Koniec z martwymi punktami nawet przy słabym oświetleniu

DP2C zapewnia optymalne pokrycie wizualne dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi 155° oraz wyrazistość obiektów w nocy do 5 metrów. Jest także na tyle mądry, by automatycznie przełączać się pomiędzy trybami: dziennym oraz nocnym.

Mocny i wytrzymały, a przy tym jakże stylowy

Pomysłowo zaprojektowany DP2C bez problemu pasuje do każdego rodzaju drzwi i łatwo się go montuje. Kamera zewnętrza jest zabezpieczona przed podważeniem, co uniemożliwia jej niepożądane usunięcie i zapewnia ochronę prywatności. Za sprawą wbudowanej litowej baterii akumulatorowej 4600 mAh DP2C nie potrzebuje żadnych przewodów. Wydłużony czas czuwania sięga 90 dni, a wszystko to dzięki inteligentnej funkcji oszczędzania energii.

DP2C jest dostępny w sprzedaży na Allegro. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem EZVIZ lub odwiedzenie strony: https://www.ezviz.com/pl/product/DP2C/40101.

Napisane przez H

Grudzień pełen atrakcji w NoVa Park

Stylowe swetry na zimę. Wygoda jest dziś trendy!