w

Epson wspiera technologicznie Heineken Open’er Festival

Czerwiec 2011 – Heineken Open'er Festival to wydarzenie muzyczne, które na stałe wpisało się w europejski kalendarz najważniejszych letnich festiwali. To wyjątkowe miejsce na mapie Polski, w którym króluje najlepsza międzynarodowa oraz polska muzyka i spotykają się jej fani z 30 krajów.

Dziesiąta, jubileuszowa edycja Heineken Open’er Festival będzie obfitowała nie tylko w wydarzenia muzyczne – organizatorzy przygotowali dla festiwalowiczów jeszcze więcej wciągających sposobów spędzania czasu.

Wystawa fotograficzna w Alter Space

Wspomnień z dziesięciu lat Heineken Open’er Festival jest bez liku. Swoje niezapomniane przeżycia mają fani i organizatorzy – wszyscy pamiętają dziesiątki zdarzeń i anegdot. Aby uchwycić sedno tego, czym jest i był Open’er Festival, podczas dziesiątej edycji zostanie pokazana jubileuszowa wystawa fotografii ze wszystkich edycji tego wydarzenia. Spośród wielu zdjęć wybrano jedynie około czterdziestu. Zdjęcia wydrukowano na 64” produkcyjnej drukarce Epson Stylu Pro GS-6000. – pierwszej w pełni ekologicznej maszynie do zastosowań fotograficznych reklamowanych oraz specjalnym płótnie GS Canvas Satin

Oprócz zdjęć, dokumentujących Wasze i nasze festiwalowe wspomnienia, na wystawie pokazane zostaną gadżety ze wszystkich edycji, m. in. opaski na rękę, które Open’er wprowadził w Polsce jako pierwszy. Wystawa przenie w miejscu i czasie – na koncert The White Stripes na Skwerze Kościuszki czy na pierwszy występ pod szyldem Heineken Open’er Festival, Chemical Brothers na warszawskim Torze Stegny.

Alter Space to scena muzyki eksperymentalno-awangardowej. Od 2008 r., można w niej także oglądać filmy specjalnie wyselekcjonowane dla festiwalowiczów. W poprzednich latach, pokazywaliśmy m. in. „Będzie Głośno” z Jackiem White’m, barwną dokumentacje wyjątkowej trasy koncertowej Sigur Ros pt.”Heima” czy „Part Of The Weekend Never Dies” o 2manydj’s w trasie.

Oprócz filmów o muzyce i muzykach, prezentowane będą też filmy dokumentalne, krótkometrażowe i animacje. W tym roku, w Alter Space będzie można zobaczyć m. in. dalszy ciąg zwariowanego teledysku Beastie Boys „Fight For Your Right Revisited”, zabawny dokument „Full Metal Village” o wielkim heavymetalowym festiwalu w zacisznej wiosce w Niemczech, satyryczny portret włoskiego show-biznesu w „Wideokracji” i „All Tomorrow Parties” – dokument powstały z materiałów kręconych przez uczestników festiwalu All Tomorrow’s Parties. 

Filmy będą wyświetlane panoramicznych projektorach wysokiej jasności (7.000 lumenów) Epson EB-Z8050W opartych na technologii Epson 3LCD.

Kawiarnia i teatr Alter Space

Alter Space to również ciekawe działania teatralne – pokazy fire show przygotowywane specjalnie na Open’era, łączące światło, dźwięk i taniec. Odnajdź w tej przestrzeni niepowtarzalne wystawy i instalacje przestrzenne i pozwól sobie zagubić się w artystycznych zakątkach kawiarnianej atmosfery skłaniającej do dyskusji i relaksu, oczywiście przy kawie w Alter Cafe, która w tej przestrzeni gra pierwsze skrzypce.

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

Epson w Polsce

Według badań niezależnych audytorów rynku Epson w Polsce ma 16,5% udział w rynku popularnych drukarek atramentowych, 17,5% w rynku urządzeń wielofunkcyjnych (MFP). W zakresie projektorów WXGA w 2010 roku sprzedaż Epsona w Polsce wzrosła 4. krotnie. Epson ma 15% udział w sprzedaży projektorów w Polsce.

Dodatkowych informacji udzielają:

 Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: [email protected]                                  

Internet: www.epson.pl

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  [email protected]

Avatar photo

Napisane przez Epson

Zabezpieczamy ogrodzenie – trwale i estetycznie

Ostrołęcki samorząd w czołówce inwestorów