w

Element komfortu

Modułowa kolekcja ELEMENTS stanowi unikalną propozycję do współczesnego livingroomu. Wyrafinowane bryły o miękkich, zaokrąglonych kształtach oraz możliwość kontrastowego zestawienia kolorystycznego boków mebli i siedzisk, tworzą jedyną w swoim rodzaju kolekcję wypoczynkową. To propozycja dla osób ceniących oryginalny design i wygodę, a także dla zwolenników zabawy formą. Ultranowoczesne wzornictwo w połączeniu z dużym wyborem przyjemnych dla oka brył, pozwala „zaszaleć” z prawdziwym rozmachem. Poszczególne elementy zestawu możemy dowolnie przestawić i łączyć, za każdym razem tworząc inspirującą aranżację, wyrażającą własny styl i dopasowaną do potrzeby chwili.

Wzornictwo i funkcjonalność mebli idą w parze w komfortem. Meble zachęcają do korzystania z nich, a domowników do wspólnego spędzania czasu. Obszerne i doskonale wyprofilowane siedziska, zgrabne zagłówki oraz poduszki dają ukojenie dla zmęczonych pleców, zapewniając wypoczynek w najlepszym stylu.

W kolekcji ELEMENTS do wyboru mamy trzynaście brył o różnym kształcie i wielkości. Oferowane są w szerokiej gamie kolorów tkanin i materiałów skóropodobnych, a dostępne w dobrych sklepach meblowych na terenie całego kraju.

Więcej inspirujących aranżacji znaleźć można na www.flair. pl.

FLAIR od 1992 roku specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości mebli tapicerowane, w których najważniejszy jest komfort. Przestronne siedziska, miękkie oparcia, przyjemne tkaniny i przytulne poduchy tworzą ekskluzywną całość sprzyjającą odpoczynkowi. W ofercie firmy dostępne są fotele, sofy, kanapy, funkcjonalne systemy modułowe, systemy narożne, pufy i poduchy. Wszystkie zaprojektowano i wyprodukowano z najwyższą myślą starannością, z myślą o maksymalnej wygodzie.

To meble kierowane do najbardziej wymagających i ambitnych klientów, którzy z pasją aranżują swoją przestrzeń domową, poszukując rzeczy nie tylko pięknych, ale także funkcjonalnych i wygodnych. Bogata oferta wypoczynków FLAIR i szeroka gama kolorystyczna tkanin obiciowych, a także możliwość ich dowolnego łączenia w barwne kompozycje, stwarza nieograniczone możliwości kreowania modnych i niepowtarzalnych wnętrz. Meble FLAIR zawsze stają się centrum uwagi każdego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że od lat cieszą się ogromnym powodzeniem klientów w kraju i za granicą.

Marka FLAIR obecnie należy do międzynarodowej Grupy IMS specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży mebli skrzyniowych i tapicerowanych w całej Europie.

Avatar photo

Napisane przez Black&White PR

Dzień Dziecka z Müller w warszawskim Zoo

Naturalnie, że naturalne