w

Ekstrawagancja niejedno ma imię

W sezonie letnim niewątpliwym hitem wybiegów jest biały garnitur. Choć ciekawy i bardzo modny, to dość trudny strój dla wielu Panów. Oprócz niepraktyczności, łatwo z bielą przesadzić, nie jest tez adekwatna na każdą okazję. W przypadku niepewności, jak nosić taki garnitur, lepiej zdecydować się na samą marynarkę .Można ją łączyć z różnymi elementami garderoby, jednak należy pamiętać, że rezerwujemy ten look na mniej formalne okazje. Świetną inspiracją niech będzie kolekcja Bottega Veneta, w której biel występuje w różnych odsłonach.

Podobnie rzecz się ma z szortami przed kolano. Niby praktyczne w czasie upałów, wielu mężczyznom wydają się nieodpowiednie. Jednak czas zapomnieć o uprzedzeniach i zaryzykować, szczególnie że styliści proponują na tyle ciekawe zestawienia by każdy znalazł coś dla siebie.

Jeśli już o spodniach mowa, co z tymi przykrótkimi? To dość widoczny ostatnio trend. To także jeden z tych, które przeminą równie wraz z sezonem. Wielu Panów nie będzie się czuła komfortowo w spodniach nie odpowiedniej długości, za co ciężko ich winić. Podobnie rzecz się ma ze „spódnicą dla panów” czyli kiltem. Lansowany ostatnio na wybiegach i salonach, to wybór tylko dla naprawdę odważnych. Albo dla szkotów.

Nie tylko spódnicę projektanci pożyczyli z damskiej szafy. Wśród męskich niezbędników pojawiła się też torba, czy raczej torebka. Wybór wzorów, kolorów czy rozmiarów jest już prawi równie duży, co w przypadku damskiej poprzedniczki. Choć wielu Panów zostanie wiernym aktówkom bądź własnym kieszeniom, warto pamiętać, że to dodatki tworzą strój, a czasem nawet nasz styl. Inwestycja w dobrej jakości skórzaną torbę na pewno się opłaci – torby, szczególnie te duże, są wbrew pozorom bardzo męskim dodatkiem.

Ekstrawagancja to dość duże słowo, jeśli chodzi o modę. Co dziś wydaje się szalone, jutro może być codziennością. Tak było choćby ze spodniami rurkami. Zamiast trzymać się schematyczny rozwiązań, warto czasem zaszaleć – moda jest po to, żeby się nią bawić. W razie wątpliwości, specjaliści, tacy jak w Concierge , chętnie służą pomocą. Może czas zostać trendseterem?

[źródło:media.365pr]

Avatar photo

Napisane przez 365 PR

Twaróg Fit 0% Piątnicy wyróżniony w konkursie Perły Rynku FMCG

Z wakacji przywieź tylko wspomnienia