w , ,

Eksplozja klasyki

W kolekcji ETNA proste bryły o łagodnych krągłościach, ozdobiono kedrą w kontrastowym kolorze, czyniąc meble eleganckimi i bardziej współczesnymi. Uroku kolekcji dodają delikatne przeszycia na oparciach i bokach oraz dyskretne, metalowe nóżki. Stosunkowo niewielkie gabaryty mebli pozwalają na wkomponowanie ich także w mniejsze pomieszczenia, pozostawiając poczucie lekkości i przestrzeni.

W meblach zastosowano wysokoplastyczne pianki, dzięki czemu siedziska są niezwykle wygodne i zapewniają użytkownikowi maksymalny komfort siedzenia. W programie dostępne są: fotel, sofy w dwóch rozmiarach, narożnik i hoker. Narożnik i sofy oferowane są, z łatwą do rozłożenia, funkcją spania, która na pewno przyda się, zwłaszcza w mieszkaniu, czy mniejszym domu.

Kolekcja ETNA dostępna jest w najlepszych sklepach meblowych na terenie całego kraju. Inne modne zestawy wypoczynkowe zobaczyć można na stronachwww.helvetia.com.pl.

HF HELVETIA FURNITURE to wiodący producent komfortowych i eleganckich mebli tapicerowanych, od ponad 20 lat tworzący zestawy wypoczynkowe z duszą, które zdobią wnętrza oraz zapewniają komfort i maksymalną funkcjonalność.

W ofercie znaleźć można sofy, narożniki, fotele i hokery oraz łóżka. Wszystkie modele dostępne są zarówno w skórach, jak i modnych tkaninach, a bogata paleta barw spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Produkty z logo HF HELVETIA FURNITURE zdobyły szereg prestiżowych nagród i wyróżnień tj. Diament Meblarstwa oraz Produkt Roku. Firma jest także laureatem międzynarodowej nagrody „DIAMOND AWARD”.

HF HELVETIA FURNITURE należy do międzynarodowej Grupy IMS, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych we wszystkich segmentach rynku meblowego. IMS posiada 9 fabryk w Polsce i  efektywną sieć sprzedaży w ponad 30 krajach europejskich.

Avatar photo

Napisane przez Black&White PR

Technologia Silence Key (Sil-K): klucz do komfortu

Ogilvy Action dla Ford S-MAX i Ford C-MAX