w

Ekranizacje bestsellerów Dory Heldt premierowo w lipcu na antenie Romance TV

Charlotte (Angelika Thomas, links), Ines (Ann-Sophie Briest, Mitte) und Christine (Susanne GŠrtner, rechts) sind hilflos: Sie sind nicht nur von den kulinarischen WŸnschen der FeriengŠste Ÿberfordert, auch Herr Truckenbrot vom Gesundheitsamt sitzt ihnen im Nacken. Honorarfrei - nur fŸr diese Sendung bei Nennung ZDF und GORDON Photographie

Lipcowe poniedziałkowe wieczory będą gratką dla fanów romansów autorstwa Dory Heldt. Romance TV zaprasza na ekranizacje bestsellerów w premierach telewizyjnych 1, 8, 15 i 22 lipca o godz. 20:00. Widzowie zobaczą cztery nowości: Dora Heldt: Ucieczka ciotki Inge, Dora Heldt: Ani słowa tacie! Dora Heldt: Nierozłączni, Dora Heldt: Gratulacje! Wygrał pan! 

W lipcu, w każdy poniedziałkowy wieczór w programie Romance TV znajdą się ekranizacje lubianych bestsellerów Dory Heldt. Bohaterami wszystkich historii jest czarująca Christine, jej rodzina oraz przyjaciele. Czasem chodzi o wygraną, ekskluzywną podróż, która okazuje się tanią wycieczką przy darmowej kawie, a czasem o zagadkę ciotki Inge, która nie mówiąc nikomu ani słowa wyprowadza się z domu. Pełne humoru opowieści autorstwa Dory Heldt są doskonale prezentowane przez realistyczne, ludzkie charaktery! Co widzowie zobaczą w premierach telewizyjnych ekranizacji uroczych romansów autorki?

Dora Heldt: Ucieczka ciotki Inge – premiera, poniedziałek, 1 lipca, g. 20:00

Christine jedzie do letniego domu rodziny na wyspę Sylt. Na dworcu kolejowym spotyka swoją chrzestną, Inge. Inge odziedziczyła dom szkolnej przyjaciółki i nie namyślając się długo zostawiła swojego męża w ich dortmundzkim szeregowcu. Chciałaby zaadaptować budynek na wielopokoleniowy dom. Kiedy pewien prawnik pozbawia rodzinę spadku, jej członkowie muszą się na nowo zjednoczyć i zawrzeć pakt…

Dora Heldt: Ani słowa tacie! – premiera, poniedziałek, 8 lipca, g. 20:00

Po wizycie u lekarza Heinz czuje się bliski śmierci. Nie wie, że źle zrozumiał postawioną przez pana doktora diagnozę. Heinz nie chce nic powiedzieć rodzinie. Jego zagadkowe zachowanie budzi niepokój najbliższych. Jego córka Christine i Ines prowadzą na Norderney pensjonat swojej przyjaciółki, która jest naprawdę chora. Na wyspie zjawiają się mamusia i tatuś i wywołują niesamowity zamęt…

Dora Heldt: Nierozłączni – premiera, poniedziałek, 15 lipca, g. 20:00

Zbliżają się 40 urodziny Christine, której grozi kryzys wieku średniego. Jej romans z żonatym Richardem nie wypalił, ponieważ Richard nie ma najmniejszego zamiaru zostawić swojej żony. Doro, najlepsza przyjaciółka Christine, nie wie o romansie. Na szczęście pojawia się Sven, szarmancki redaktor naczelny kobiecego czasopisma. Christine ma pisać dla niego artykuły. Doro nie ma szczęścia do mężczyzn. Teraz czuje się przez Christine zaniedbywana, a to prowadzi do gwałtownej kłótni.

Dora Heldt: Gratulacje! Wygrał pan! – premiera, poniedziałek, 22 lipca, g. 20:00

Walter wygrywa luksusową podróż i chce się w nią wybrać ze swoim przyjacielem Hansem, ponieważ żona Waltera, Inge, nie może zrezygnować z długo wyczekiwanego „babskiego” weekendu. Reklamowana jako niezwykłe wydarzenie podróż okazuje się jednak „wycieczką przy kawie”. Na szczęście są też sympatyczne „towarzyszki niedoli”, Finchen i Johanna, do których panowie natychmiast zaczynają się zalecać.

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

Wakacje na pracę, praca na wakacje – kto szuka pracy sezonowej w Polsce

Marka 4MOVE wspiera reprezentację Polski