w

EGB Investments S.A. – Giełdową Spółką 2010 roku

„Ta nagroda to dla nas duże wyróżnienie”– mówi Krzysztof Matela, Prezes Zarządu EGB Investments S.A. „Jesteśmy dumni, że pomimo silnej konkurencji i krótkiego stażu na New Connect zostaliśmy docenieni przez inwestorów”.

Głównymi kryteriami wyboru były: transparentność spółki, jej strategia rozwoju oraz zysk z inwestycji w jej akcje. W drugim etapie, zespół specjalistów, dzięki wnikliwej analizie wskazał najlepsze debiuty giełdowe 2010 roku, a tym samym najbardziej trafione wybory inwestycyjne.

EGB Investments S.A. została nagrodzona w plebiscycie i otrzymała od Inwestycje.pl, certyfikat Giełdowej Spółki 2010 roku, potwierdzający popularność spółki wśród inwestorów.

Dla przypomnienia, EGB Investments S.A. zadebiutowała na alternatywnym rynku New Connect we wrześniu 2010 roku. Miała zaledwie cztery miesiące, by pokazać swoim inwestorom, że zasługuje na tytuł Giełdowej Spółki roku 2010.

To nie pierwsze tego typu wyróżnienie dla spółki. Na początku ubiegłego miesiąca EGB Investments znalazła się w pierwszej ósemce rankingu sporządzonego przez magazyn Trend jako spółka najrzetelniej realizująca politykę informacyjną, związaną z obecnością na rynku New Connect.

48 piłek z autografem Roda!

Pendolino bez pudła