w

Edytor prezentacji Flash od SMI

Edytor opracowany został w technologii Adobe AIR. Pozwala na tworzenie prezentacji wykorzystujących możliwości Flasha. W ramach nowej oferty Klienci SMI otrzymają edytor wraz z zestawem przykładowych szablonów. Dzięki temu będą mogli samodzielnie tworzyć atrakcyjne graficznie prezentacje, rozbudowywać je i zapisywać na dowolnych nośnikach lub w postaci stron www.
 
„Wprowadzenie do naszej oferty nowego produktu – SMI Smart Editor – jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych klientów, związane z tworzeniem atrakcyjnych graficznie prezentacji. Najpopularniejszy w Polsce program do tworzenia prezentacji – PowerPoint – ma w tym obszarze dość ograniczone możliwości. Dlatego stworzyliśmy edytor, który pozwala na wykorzystanie technologii Flash i wprowadzenie wielu atrakcyjnych graficznie elementów, takich jak animacje” – wyjaśnia Anna Kopczyńska, dyrektor ds. obsługi klienta Supermedia Interactive. .

SMI Smart Editor to autorskie rozwiązanie, opracowane przez dział IT Supermedia Interactive. Narzędzie jest proste w obsłudze. Jego stosowanie nie wymaga pomocy programisty, ani inwestowania w kosztowną obsługę techniczną. Za sprzedaż edytora odpowiada dział client service Supermedia Interactive.

Avatar photo

Napisane przez Kinga Szydzińska

Startuje ArchFilmFest 2011

Szklany kominek ozdobą nowoczesnych wnętrz