w

Dwa nowe salony Ziko Optyk – Mielec i Legionowo

Ten rok dla sieci Ziko Optyk zapowiada się intensywnie, ponieważ marka szykuje się do uruchomienia nowych salonów optycznych w całej Polsce. Już dzisiaj w środę 1 lutego w Vendo Park (ul. Żeromskiego 15) został otwarty punkt Ziko Optyk w Mielcu, a za tydzień 8 lutego nowy salon pojawi się w Centrum Handlowym Maxim (Siwińskiego 2A) w Legionowie. Klienci będą mogli wybierać spośród setek opraw okularowych znanych marek, zasięgnąć porady profesjonalnego zespołu optometrystów, a przede wszystkim skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji i wyjątkowo niskich cen np. będą mogli kupić kompletną parę okularów tylko za 79 złotych.

Bardzo się cieszę, że otwieramy kolejne salony optyczne w nowych regionach Polski. Nasza sieć znana jest z troski o Klienta i niskich cen, o czym już teraz będą mogli przekonać się mieszkańcy Mielca i Legionowa. Naszą przewagą jest bardzo konkurencyjna oferta cenowa i bogaty wybór ładnych i modnych opraw. Obok starannie dobranego asortymentu gwarantujemy profesjonalną opiekę specjalistów i codzienne badania wzroku. Personel Ziko Optyk to profesjonaliści i dlatego nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich opraw i soczewek. – mówi Beata Kmieć, Prezes Zarządu Ziko Optyk.

Z okazji otwarcia nowych salonów sieć Ziko Optyk przygotowała dla swoich Klientów wyjątkowe oferty promocyjne. W nowych salonach będzie można kupić m.in. okulary korekcyjne za pół ceny, a także skorzystać z oferty na zakup okularów w najlepszej cenie 79 zł.

W asortymencie salonów znajdą się soczewki kontaktowe, soczewki okularowe, akcesoria do okularów, okulary przeciwsłoneczne oraz oprawy korekcyjne marek z różnych segmentów, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Klienci będą mogli wybierać spośród 700 opraw m.in. od marek takich jak Ray-Ban®, Vogue Eyewear, Armani Exchange, Ralph by Ralph Lauren i Polaroid.

Warto dodać, że profesjonalne punkty optyczne Ziko Optyk świadczą usługę dożywotniego i bezpłatnego serwisu, co oznacza, że Klienci, którzy zakupili w Ziko Optyku okulary, mogą skorzystać m.in. z drobnych napraw i regulacji, np. dokręcenie śrubek i wymiany nosków oraz z bezpłatnego profesjonalnego czyszczenia okularów w myjce ultradźwiękowej.

Nowe salony Ziko Optyk charakteryzują się nowoczesnym i przytulnym wnętrzem. W każdym salonie znajduje się gabinet, w którym codziennie optometryści badają wzrok i dobierają korekcję okularową oraz soczewki kontaktowe, a w poczekalni na Klientów czeka aromatyczna kawa.

 Zapraszamy do odwiedzenia nowego salonu Ziko Optyk w Vendo Park (ul. Żeromskiego 15) w Mielcu oraz od 8 lutego w Centrum Handlowym Maxim (Siwińskiego 2A) w Legionowie.

Napisane przez Ziko

Atak hakerów na Planet Ice – wyciek danych ponad 240 tysięcy użytkowników

Ponad 165 tysięcy widzów śledziło Rajd Monte Carlo w Motowizji!