w

Dr Reiner sposób na piękne, czyste i pachnące dłonie…

Wiosna to czas aktywnych porządków w domu i ogrodzie. Odświeżona i czysta przestrzeń, która nas otacza poprawia nasze samopoczucie i nastrój.  W uporządkowanej kuchni przyjemność gotowania ma większą siłę, a przygotowane dania wydają się bardziej smakowite.  Co zrobić aby zabrudzone uciążliwymi plamami i zniszczone wiosennymi porządkami dłonie nie psuły dobrego samopoczucia?           

            POLLENA Ostrzeszów proponuje dwa produkty do mycia rąk w postaci żeli do mycia rąk.  Pierwszy to  peelingujący żel przeciw uporczywym zabrudzeniom Dr Reiner.

Specjalnie opracowana formuła żelu i delikatny środek peelingujący dokładnie penetruje zakamarki skóry rąk, usuwając oporny bród i nieestetyczne zabarwienie naskórka, sprawiając, iż znikają uporczywe plamy powstające przy obieraniu kolorowych warzyw, ziemniaków, owoców, podczas sadzenia bylin i pielenia grządek. Dodatek alantoiny i wyciągu z rumianku doskonale koi i chroni skórę dłoni.

            Drugi to Dr Reiner żel kuchenny z neutralizatorem przykrych zapachów. Produkt idealny zarówno dla pasjonatów gotowania jak i osób, które traktują gotowanie jak codzienny obowiązek. Żel o nowoczesnej recepturze, neutralizujący nieprzyjemne zapachy na skórze, pozostawiane przez intensywnie pachnący czosnek, cebulę lub ryby, z łagodnymi substancjami myjącymi, nie powoduje nadmiernego wysuszania dłoni, a dodatek alantoiny i wyciągu z rumianku sprawia, iż skóra dłoni jest nawilżona i gładka.

Avatar photo

Napisane przez Andrzejak Elżbieta

Classen radzi wg jakiego klucza właściwie dobrać skrzydła drzwiowe wewnętrzne

Biały Jeleń – w trosce o wrażliwą skórę twarzy