w , , ,

Dr Burton Lee, Stanford University, spotka się ze startupami AIP Business Link i studentami SGH

Dr Burton Lee od ponad 15 lat nadzoruje i wspiera najbardziej innowacyjne projekty biznesowe na całym świecie, w szczególności z branży hi-tech, a także inżynierii kosmicznej. W  swojej wieloletniej karierze naukowej i biznesowej współpracował m.in. z NASA oraz wieloma innymi amerykańskimi federalnymi agencjami naukowo-technologicznymi, a także z największymi międzynarodowymi korporacjami z branży nowoczesnych technologii (w tym m.in.: Hewlett Packard,  GE Global Research, DaimlerChrysler AG). Dr Lee jest również współzałożycielem i mentorem w kilku największych międzynarodowych funduszach inwestujących w najlepsze młode firmy z Doliny Krzemowej i z całego świata (jest dyrektorem zarządzającym w funduszu Innovation Ventures, doradcą w funduszu seedowym Grow VC International, współzałożycielem Space Angels Network – inwestującym w nowe projekty z dziedziny inżynierii kosmicznej). Był doradcą premiera Irlandii w zakresie rozwoju sektora nowoczesnych technologii. Obecnie wykłada Europejską Przedsiębiorczość i Innowację na Uniwersytecie Stanford (USA) oraz wspiera rozwój najlepszych młodych firm z całego świata.

To kolejna wizyta dr Lee w Polsce. We wtorek (17 kwietnia b.r.) dr Burton Lee wygłosi wykład dla studentów SGH p.t.  University Reform in Europe: Key to Europe's Future Innovation Performance. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:50 na Auli IV w głównym budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (al. Niepodległości 162, bud. G). Udział w wykładzie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Spotkanie współorganizują AIP Business Link i Instytut Gospodarki Światowej KGS SGH.

W godzinach popołudniowych dr Lee spotka się z przedstawicielami firm działających w AIP Business Link – największego w Polsce ekosystemu wspierającego rozwój docelowo 1000 najlepszych polskich startupów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w poniedziałek (17 kwietnia b.r.) w warszawskiej siedzibie AIP Business Link (Zebra Tower, ul. Mokotowska 1, 12 piętro). Spotkanie jest otwarte również dla firm nie działających w ramach ekosystemu AIP Business Link. Swoje zgłoszenia, zawierające imię, nazwisko, nazwę firmy, zajmowane w niej stanowisko oraz branżę, jaką reprezentujemy prosimy wysyłać na adres: [email protected].

Więcej informacji: www.blaip.pl, www.facebook.com/AIPBusinessLink.

Kontakt dla mediów: Iga Wijas, e-mail: [email protected], tel. (+48) 502 403 306.

Avatar photo

Napisane przez Adbirds

Grupa IMS partnerem wystawy „Europejski Design”

„Wyklikaj” sobie to, czego szukasz