w , ,

Dobry czas na podniesienie kwalifikacji

Ogród Libet Design to inne spojrzenie na temat nawierzchni i aranżacji ogrodu. Tworzą go różne, przenikające się strefy stylistyczne – miejska, rustykalna, nowoczesna. Każda ze stref zawiera kilka zakątków tematycznych: np. wodny, galaktyczny, zen. W takim otoczeniu specjaliści z Libetu prowadzą szkolenia praktyczne dotyczące aranżacji ciekawych posesji oraz wykonania wyjątkowo atrakcyjnych nawierzchni. Aby spotkania te były jeszcze bardziej inspirujące, są prowadzone w otwartym niedawno ogrodzie Libet Design. Ogród przy ul. Jadwigi Andrzejewskiej 7 w Łodzi powstał z myślą o projektantach i architektach. To właśnie tam, na powierzchni ponad dwóch i pół tysiąca metrów kwadratowych zaaranżowano szereg ekspozycji, prezentujących ciekawe, często niestandardowe rozwiązania – zarówno pod względem stylistycznym, jak i funkcjonalnym.

  • To wyjątkowe miejsce nie tylko inspiruje, ale przede wszystkim zmienia podejście do kostki brukowej jako materiału nawierzchniowego – mówi Dawid Kuptz, architekt i koordynator ds rozwoju rynku w Libecie – Mamy nadzieję, że pomoże również fachowcom zajmującym się na co dzień tworzeniem różnego rodzaju nawierzchni, znaleźć nowe pomysły i oryginalne sposoby na ich realizację.

Podczas zajęć brukarze oraz współpracownicy Libetu dowiadują się m.in. jakie techniczne i stylistyczne rozwiązania pasują do określonych posesji, jak w praktyce układać poszczególne rodzaje kostek i płyt tarasowych, jak stosować fugę żywiczną oraz wiele, wiele innych. Elementem szkoleń jest też zwiedzanie zakładu, w którym produkowane są między innymi płyty wet-cast oraz formy przestrzenne z betonu architektonicznego Libet Stampo.

W sezonie, w każdy poniedziałek ogród Libet Design zaprasza osoby prywatne, poszukujące ciekawych inspiracji przy urządzaniu własnej posesji, na indywidualne konsultacje z projektantami.

[email protected] – tel. 602 792 242 – szkolenia dla architektów, inwestorów, wykonawców (grup zorganizowanych).

[email protected] – tel. 694 408 427 – indywidualne konsultacje projektowe.

Avatar photo

Napisane przez nota bene

Międzynarodowe standardy RICS na polskim rynku nieruchomości

5 korzyści z wdrożenia ERP w środowiskach rozproszonych