w , ,

Cyfrowy spacer

Ogród Libet Design w Łodzi to ponad dwa i pół tysiąca metrów kwadratowych niezwykłej ekspozycji, gdzie oryginalna mała architektura i nowoczesne nawierzchnie w otoczeniu zieleni tworzą szereg zróżnicowanych stref ogrodowych. Każda z nich to realizacja wyjątkowego, inspirującego projektu, który skutecznie zmienia „typowe” podejście do kostki brukowej.

W każdej ze stref umiejętnie wpasowane w naturalną roślinność nawierzchnie i elementy małej architektury (ścianki, murki, strumienie, schody i tarasy) łamią projektowe konwencje i ograniczenia, skutecznie otwierają oglądających na nowe pomysły. Plastyczność i możliwości użytych materiałów mogą niejednego mocno zaskoczyć. Zanim przyjdzie wiosna i zajrzysz tu osobiście – zaczerpnij inspiracji, podpatrz ciekawe rozwiązania, znajdź swój własny pomysł na ogród.

Teraz interaktywna prezentacja umożliwia cyfrowy spacer po ogrodzie. Jak w rzeczywistości możemy krok po kroku zwiedzić każdą z ośmiu zaaranżowanych stref, rozejrzeć się dokładnie dookoła, przyglądać szczegółom i je „dotykać”.

Zapraszamy na wirtualny spacer: http://libet.cyfrowyspacer.pl/

Avatar photo

Napisane przez nota bene

Pij wodę mineralną w Święta!

Ściany działowe – elementarz dobrego montażu