w , , ,

Credit Agricole zaprasza na Targi CSR w formule online

Podczas tegorocznych Targów CSR, bank Credit Agricole zaprezentuje swoje strategiczne projekty, które są realizacją i jednocześnie zobowiązaniem wobec klientów, społeczeństwa oraz środowiska. Na wirtualnym stoisku goście poznają szczegóły edukacyjnej kampanii ekologicznej #mniejplastiku, a także będą mogli posłuchać jak bank otwiera się na świat Głuchych. Pracownicy Credit Agricole przedstawią też inicjatywę Power People, która dotyczy tematów różnorodności, wolontariatu, aktywizacji pracowników.

– Targi CSR to ważne wydarzenie dla naszego banku, ale także dla innych firm i organizacji pozarządowych. Jest to platforma prezentacji i wymiany doświadczeń obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Jako bank, którego mottem jest „codzienne działanie na rzecz klientów oraz społeczeństwa”, chcemy na naszym stoisku porozmawiać o roli biznesu w zrównoważonym rozwoju świata, wymienić się doświadczeniem, jednocześnie poszukując wzajemnej inspiracji – mówi Przemysław Przybylski, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Credit Agricole.

Październikowe wydarzenie poświęcone odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi odbędzie się w formule online. Pozwoli to na bezpieczne przeprowadzenie targów, a także otworzy szereg możliwości, jakie oferują nowe technologie.  8. Targi CSR online potrwają od 5 do 9 października 2020 roku. Uczestnicy będą mogli aktywnie spędzać czas zapoznając się ze stoiskami wystawców na platformie WebExpo, korzystać z unikalnych rozwiązań networkingowych, zdobywać wiedzę biorąc udział w części konferencyjnej czy poznać najnowsze trendy CSR śledząc studio online.

Targi CSR są największym wydarzeniem CSR-owym w Polsce, organizowanym od 2005 roku przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także oferowanych usług i podejmowanych w tym zakresie inicjatyw.

Strona wydarzenia: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR

Avatar photo

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Zamiast drukować na papierze, w Credit Agricole zatwierdzisz umowę w telefonie

Konferencja Security Analyst Summit wraca październiku w formule online