w

Cała Polska ogoliła „Siarę”!

Przekonać „Siarę” do zgolenia brody

Janusz „Siara” Rewiński bez charakterystycznej brody? Ogolonego nie widziała go nawet żona. Znanego satyryka do zgolenia noszonej od 30 lat brody i przekonania się, że golenie może być przyjemne nakłoniło 40 tys. fanów akcji Cała Polska goli „Siarę”! Inicjator akcji, marka Wilkinson, przez 3 miesiące zbierała głosy poparcia.

„Głównie szukaliśmy poparcia na Facebooku, gdzie zgromadziliśmy imponującą ilość fanów – 40 tys., są to osoby, które mówią „tak” Siarze bez brody. Dodatkowo, wyszliśmy na ulice największych miast Polski, gdzie nasze ekipy nakłaniały ludzi do włączenia się do akcji. Każdy mógł się przekonać, że golenie może być przyjemne testując najlepszą jednoczęściówkę Wilkinson – Xtreme3, którą rozdawali nasi samplerzy” – mówi Beata Kozieł, Senior Brand Manager.

Metamorfoza „Siary”

Janusz „Siara” Rewiński z lekkimi obawami, ale przede wszystkim z zaciekawieniem podszedł do procesu golenia. Z ciekawością oglądał nowe dla niego produkty takie jak najlepsza jednoczęściówka Wilkinson Xtreme3 czy żel Wilkinson Protect.

„Jak to ruszą te maszyny, jak te żele zaczną pucować…! Nie mogłem już dłużej się opierać” – powiedział Janusz Rewiński. W końcu stało się to, na co czekało 40 tys. Polaków – Janusz „Siara” Rewiński ogolił się! Na pytanie „jak było” stwierdził, że „z Wilkinson golenie może być przyjemne!”

„To wspólny sukces fanów oraz firmy Wilkinson. Nowoczesne kosmetyki oraz maszynki do golenia są w stanie zgolić nawet tak bujną brodę, jak broda „Siary” w sposób szybki, łatwy i bez podrażnień. Dziękujemy za wsparcie! Pytanie, kto następny w kolejce do ogolenia?” – mówi Beata Kozieł, Senior Brand Manager.

Film z całego procesu golenia Janusza „Siary” Rewińskiego można zobaczyć na: www.youtube.pl/calapolskagolisiare.

Przyłącz się i kliknij „Lubię to!”dla nowego wizerunku Janusza „Siary” Rewińskiego – www.facebook.com/WilkinsonPolska.


Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
tel.: +48 42 209 17 45

Agnieszka Burzyńska / Paulina Śliwińska
[email protected] / [email protected]
+48 691 91 00 37 / +48 691 91 41 30
 

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Spotkanie autorskie z Jaśkiem Melą

System Alfavox wdrożony w firmie Telmon